В Оксани не було грошей на їжу для її сестричок, тому вона вирішила продати сережки — єдину річ, яка залишилась в неї від мами

Мама Оксани померла, коли їй тільки виповнилось 18 років, рідних в дівчини не було, тому вона вирішила взяти під опіку своїх сестричок, які були ще зовсім маленькими. Дівчині було дуже важко, вона почала прогулювати коледж, грошей майже не залишилось, тому дівчина вирішила продати сережки своєї мами, аби хоч якось прогодувати своїх сестер.

Ці сережки були дуже цінними для Оксани, вони нагадували їй про маму, але Оксані більше нічого не залишалось, як продати їх, адже грошей зовсім не було…На жаль ми живемо в такий період, коли багато людей стикаються з такими складними ситуаціями, вони змушені продавати свої речі, аби на деякий час розв’язати свої проблеми.

Той день, коли Оксана прийде в ювелірний магазин, назавжди залишиться в її пам’яті. Продавець виявився дуже сердечним, він розумів ситуацію дівчини, бачив як їй складно. Він бачив, що вона не хотіла продавати ці сережки, вони багато означають для неї, проте гроші були потрібні негайно.

Продавець багато разів перепитував, чи вона дійсно впевнена, що хоче продати обручку, аби впевнитись в її діях. Оксана розповіла йому всю історію, як померла мама, як їм важко, в якій бідності вони живуть. Така правда вразила продавця, і він зробив те, за що дівчина завжди буде вдячна йому все життя.

Продавець зробив так, як не очікував ніхто. Він віддав гроші дівчині, які вона мала отримати, продавши сережки, а потім протягнув їх зі словами: “Візьміть, будь ласка, це подарунок“.

Оцініть статтю
В Оксани не було грошей на їжу для її сестричок, тому вона вирішила продати сережки — єдину річ, яка залишилась в неї від мами