В сильну зливу цуценятко плакал0 і просило про допомогу — якби не чоловік, який врятував малюка

Цього дня була сильна і стtрашенна злива — затоплювало все! Машини перетворились на човники, через таку “їзду” вже завтра машина не працюватиме, але зараз люди думали лише про одне — швидше добратись до дому і не намокнути.

Олега це стих1йне лuхо дуже р0здратувало — він так любив свою машину, що коли зрозумів, аби дібратися до будинку потрібно їхати просто по воді то був дуже злuй! Скільки грошей він вклав у свого чотириколісного друга — але іншого розв’язання пр0блем не було. В той день, коли він їхав до дому, з ним трапилась одна історія, яка подарувала йому ще одного друга.

Раптом, з вікна автівки, чоловік помітив, що на камінні сидить цуценятко — і дуже кричить. Навколо малюка було повно води, вона текла з такою швидкістю, що зносила все на своєму шляху. Рівень води ставав все вищим — ще трохи, і собачку просто знесе. Олега така картина дуже вразила, йому одразу стало шкода тваринку, і він вирішив допомогти їй, хоч такий порятунок загрожував життю чоловіка.

Він обережно вийшов з машини — потік води був настільки сильним, що йому важко було пересуватися. Хтось зі своїх автівок кричав щось на кшталт такого – “Дурень! Зайди в машину назад! Тебе ж понесе!”. Ці слова збивали з пантелику Олега, але той намагався не слухати їх, його ціллю став порятунок беззахисної тварини.

Коли песик побачив, що до нього хтось наближається, то почав ще більше кричати — він сподівався, що йому допоможуть. Олег підійшов ще ближче і хотів взяти собаку на руки, проте тварина була настільки налякана, що сама заплигнула до чоловіка. Олег поніс собаку до машини.

Всю дорогу до дому песик тремтів — він не вірив, що його врятували. Цьому не вірив і сам Олег — він не очікував від себе такої безстрашності.

Вдома чоловіка чекала дружина та донька, вони дуже переймались за Олега, але в таку негоду може трапитись будь-що! Але коли вони побачили, що чоловік прийшов не один, то здивувались. В них вже був песик, на ім’я Річі, але тепер у їхній родині з’явився ще один домашній улюбленець — собачку вирішили назвати Флуд, що перекладається як повінь.

Річі та Флуд не одразу знайшли спільну мову — спочатку Річі дуже нервував і не знаходив собі місця, а Флуд соромилася і тремтіла. Але згодом вони потоваришували, і тепер жодного дня не проводять окремо — завжди разом!

 

Оцініть статтю
В сильну зливу цуценятко плакал0 і просило про допомогу — якби не чоловік, який врятував малюка