Вчасно не зупинилась

Сніжана пильно роздивлялась літніх поважних чоловіків в фойє виставкового центру. Нещодавно її вигнав Едвард, та ще й забрав всі коштовності та подарунки, які встиг подарувати за майже два роки спільного життя. Особливо шкода було норкову шубу та діамантову каблучку. Вона ж зроду на такі коштовності на збирає коштів.

У відносинах з Едвардом Сніжана була «як сир в маслі». Вона не працювала та не була обтяжена хатніми обов’язками. Займалась виключно собою та своєю зовнішністю. Фітнес-зал, косметолог, спа-салон, шопінг, подорожі. Єдиний її обов’язок – це супровід чоловіка у відрядженнях, на ділових зустрічах та івентах .

«По-дурному попалася » на тій презентації. Чого ж я така дурна. Прийдеться знов полювати на такого ж запакованого папіка»- обмірковувала двадцяти п’ятирічна «полювальниця на чоловіків».

Два роки тому дівчина так само почала відвідувати всі модні та закриті заклади міста, з метою гарно провести час та головне «вполювати» на заможного літнього чоловіка. Одного разу їй пощастило, на неї звернув увагу чоловік в дорогому костюмі та в шикарному парфюмі.
Звісно, Сніжана не розгубилась і підтримала знайомство, вона завжди була товариською.

В той час 50 річний Едгард був генеральним директором великого підприємства, мав пристойні статки, подорожував та дуже часто був в відрядженнях за кордоном. Діти виросли, він був розлучений, всі родичі переїхали до Хорватії.

Сніжана швидко зрозуміла, що чоловік прагне відновити почуття власної молодості,потішити чоловіче самолюбство. Вона думала, що її буде складно, через різницю у віці…

Після першої зустрічі Сніжана зустрічала світанок на веранді двоповерхового будинку Едгарда, в престижному заміському комплексі.

Смакуючи вишукану каву з дорогим сиром та хамоном міркувала: «Так. Це те що мені треба. Чоловік ще не старий, поки що активний, має пристойну посаду, двох водіїв та й будинок є».

Вже через три місяці після першої зустрічі Сніжана і Едгард одружилися. Це була шикарна церемонія на сто п’ятьдесят запрошених.

Молодість інколи паморочить наш розум. На святкування ювілею компаньйона чоловіка, Сніжана угледіла двадцяти трьохрічного онука господаря.

Привіталася, зав’язалася невимушена розмова, він пригостив її келихом вина. Виникла симпатія та пристрасть і молода парочка під впливом гормонів та алкоголю, усамітнилися. На  жаль, Едгард застав  їх на гарячому, в міцних обіймах один одного.

Звичайно, був грандіозний скандал. Чоловік сварився, нагадав Сніжані хто вона є, але вибачив.

Все скінчилося, але мрії про гарячого юнака та палкі поцілунки не виходили з думок Сніжани. Вона знайшла його в інстаграмі … І понеслося.

Таємні дзвінки, рідкі, але пристрасні побачення, кохання. Так могло б тривати і далі. Але дідусь хлопця випадково викрив їх.

Заборонене кохання розкрилося, Едгард вигнав Сніжану та розлучився, а хлопця забрали в армію після інституту.

 

Оцініть статтю
Вчасно не зупинилась