Відчайдушна – історія про покоївку-конструктора

Моя подруга з сином нещодавно переїхали в Португалію працювати, але мають надію там залишитися. Вчора ми були з нею на відеозв’язку.

Ми знайомі вже років 17. І ось, час від часу ми переписуємось, зв’язуємось по відео, розповідаємо одна одній останні новини, порівнюємо життя там і тут. Лариса за фахом конструктор, займалася розробками стрілочних переводів на заводі. Але одна єдина поїздка в Європу повністю змінила її життя. Вона зібрала речі, сина, і переїхала в Португалію. Відчайдушна.

Вона майже відразу знайшла роботу, влаштувалася покоївкою в гарний готель. Зрозуміло, що за фахом працювати було не можливо. ЇЇ англійська була слабкою.

Якось прибираючи номер, вона помітила на столі айпад, він був включений, можливо гість поспіхом вийшов із номера і забув про нього. Лариса мимоволі зазирнула на екран і побачили до болі знайоме креслення. Залізничний стрілочний перевод. Вона ж дуже зналася на верхній будові колії. Вона зрозуміла, що власник айпада був конструктором і розробляв модель. Вона з цікавістю роздивлялась креслення. Вже час було повертатися до прибирання, коли вона помітила помилку в розрахунках.
Макет був майже закінчений, а значить власник її не помітив.

Що ж робити? Помилки на залізниці, це загроза життю і безпеці людей.

Дівчина набралась сміливості і наважилась виправити помилку самостійно, без дозволу. Так її і застав гість, коли повернувся у номер. Звісно, спочатку він дуже розлютився, нагримав на неї, така нечувана наглість, чіпати чужі речі. Вигнав її з номера, не вислухавши.

Наступного дня Ларису викликали, як вона думала, звільняти. В кабінеті сидів гість того самого номеру. Він вибачився, сказав, що у всьому розібрався і поцікавився, звідки вона так відмінно розбирається в складній темі.
Лариса все про себе розказала, розмова їх затяглась на дві години.

Результат приголомшений. Лариска – провідний конструктор на португальській залізниці з гідною зарплатою.

Відчайдуха.

 

 

Оцініть статтю
Відчайдушна – історія про покоївку-конструктора