Відносини, які 0бмежують свободу.

Мені було двадцять, коли ми з Роксоланою познайомилися. Вона була старша за мене на п’ять років і захопила мене своєю жіночністю і красою. Через якийсь час я зрозумів, що по- справжньому закохався в неї. Роксолані було якраз двадцять п’ять, коли ми вирішили бути остаточно разом і одружитися. Ми вирішили зробити весілля через рік, дати, так би мовити, собі трохи часу на підготовку. Мої батьки, щоправда, не дуже приймали Роксолану і не були раді, що я з нею. Це тільки зараз я розумію. Дивлячись на те, скільки вони прожили і, напевне, все ж таки більше за мене знали і бачили.

Роксолана була дуже підірваною скандалісткою, тай до того ще й любила мене нервувати і ревнувати. Вона могла просто так образитися, коли я зустрічався з кимось з університету з дівчат, з приводу свого навчання. Вона мене доводила до того, що я просто не міг стримати свої емоції і в нас виникав скандал. Спочатку в закладі, де я навчався у нас була суто чоловіча група, але коли я вступив на магістратуру, то там були вже і дівчата. В інституті завжди було багато людей, нові знайомства, зустрічі. Роксолані не подобалося все це. З кожним разом Роксолана все частіше і частіше почала висловлювати мені свою думку з приводу віддвідування інтитуту. Та взагалі одного разу було й таке, що вона сказала, що у цьому житті навчання і вища освіта нічого не дає, адже всі відомі бізнесмени ніколи не вчилися.  Казала, навіщо мені те навчання.

Зрештою, ми подали заяву в РАГС, щоб нас розписали. Ну як це і потрібно, подали заздалегідь трохи швидше. Сильно великого весілля з багатьма людьми ми не хотіли. Вирішили розписатися і  запросити найближчих родичів на сімейний обід. Але цей час, поки ми чекали на розписку, став для мене просто справжнім випробуванням. Вона мене вже настільки виводила, що я просто не мав сил. Постійні сцени ревнощів мене вбивали. А ще Роксолана поставила мені умову, в якій було наголошено перестати спілкуватися зі своїми одногрупниками і закрити всі зв’язки з друзями.

Я, звичайно, не хотів цього, але згодом я зрозумів, як моє спілкування з іншими просто перестало існувати. Я втратив багато дорогих мені людей. А все через те, що просто не хотів, щоб Роксолана ображалася і ми починали сваритися. Через тиждень до весілля, я зрозумів, що це все, що відбувається у наших стосунках не правильно. І зрозумів, що якщо ми з Роксоланою одружимося, то я не буду по- справжньому щасливим, адже втрачу багато мені дорогих людей. І ще й була ймовірність, що можу не закінчити університет. А я все життя мріяв стати лікарем, тому навчання для мене було дуже важливим. І без освіти я забуду про свою мрію.
Я прийняв важливе рішення, розійтися з Роксоланою. Для мене це було досить важко, адже я покохав її. Ми все ж таки розійшлися, хоча Роксолана ще довго просила мене повернутися. В результаті, я зрозумів, якщо відносини обмежують вашу свободу і не дають можливості показати себе таким яким ти є, то такі відносини треба швидко завершувати.

 

Оцініть статтю
Відносини, які 0бмежують свободу.