Відправилася на відпочинок, залишивши свою дочку одну із внуками

Я видала дочку заміж 5 років назад. Чоловік у мене п0мер давно, тож тепер я живу у гордій самотності. Чи мені нудно? – Ні капельки. Нарешті я почала жити для себе, робити все, що хочуть я.

Старість, як друга молодість. Діти уже виросли, немає відповідальності за роботу, просто живи і насолоджуйся. Так 5 років тому я почала подорожувати. Загалом уже відвідала понад 24 країни, з них у 3-х жила довший час. Побувала на 9 різних морях, і навіть покорила вершини гір! І це у свої 63 роки!

Все перевернулося від одного телефонного дзвінка. Дочка нагадала про себе. Вона покинула чоловіка, мов вони не зійшлися характерами. Чесно кажучи, Андрій був чудовою людиною, я без переживань віддала йому свою єдину дитину. Можливо, у них щось таки не ладналося, не знаю, у їхні сімейні справи я ніколи не влізала.

Тепер моя Катя разом із трьома дітьми повертається до мене. Чи була я рада? – звичайно, що ні. По-перше, це зруйноване сімейне життя доньки, а по-друге, мені знову прийдеться сидіти вдома і няньчитись із внуками. Такі думки заполонили мій розум.

Я люблю своїх внуків, але це не означає, що я повинна поставити хрест на своєму подальшому житті. Не хочеться сидіти на одному місці і слухати дитячий гамір. Саме тому я і народила лише одну дитину, – домогосподарство та вічне материнство не для мене.

Коли дочка приїхала зі своїми нащадками, мені і правда було непереливки. Квартирка у мене маленька, придбала чотири роки назад, щоб менше було прибирати та платити за комунальні послуги. Навіщо мені, самотній жінці великий будинок?

Тепер тут постійно бігають діти, чогось хочуть, ниють, не сплять до півночі. Я перебралася спати на кухні, а дочка тісниться в одній кімнатці з дітьми. Я досі не можу спокійно заснути, а літній людині потрібен відпочинок і спокій.

 

Я допомогла влаштуватися Каті на роботу, щоб вона змогла самостійно заробляти на хліб та утримувати сім’ю. Що дивно, зовсім скоро дочка знайшла нового залицяльника. До слова, пройшло лише 2 місяці з моменту її розлучення та переїзду, але я була рада.

 

Коли я побачила, що, здається у неї все налагоджується, не думаючи взяла квиток в одну сторону до Грузії. Швидко зібрала речі і поїхала. Каті залишила лише записку, де вказала, що пора брати відповідальність на себе, а не очікувати допомоги від старенької матері, хоч старою я себе не вважаю.

 

А я продовжу свій пенсіонерський відпочинок серед зелених гір, природи та свіжого повітря.

Оцініть статтю
Відправилася на відпочинок, залишивши свою дочку одну із внуками