Винна сусідові грошей за ремонт квартири, хоча й не затоплювала його

В цю квартиру з чоловіком переїхали нещодавно. З минулою власницею у нас виникли деякі проблемки, тому моя тітка знайшла нам новий дім — її хороша знайома здавала двокімнатну в центрі міста, ще й “своїм” знижку зробила. Ми погодились, і оплатили за проживання на пів року вперед.

Я думала, що на цей раз у нас ніяких негараздів не виникне, адже сусіди майже всі люди старшого віку, і всі здались мені дуже приємними пенсіонерами. Проте, на жаль, тільки здались…

Не всі люди, які проживали в багатоквартирному будинку були доброзичливими, все ж один чоловік, який мешкав нижче нас, викликав у мене підозри. Він найперший прийшов знайомитись, коли ми тільки-но заїхали. Розпитував, де працюємо, скільки заробляємо…”Ну, просто цікавість” — подумала тоді я.

Через тиждень сталася одна подія. Коли я поверталась з роботи то зустріла свого сусіда, який був у дуже поганому настрої…Він почав обвинувачувати мене у тому, що я зіпсувала його новенький ремонт. Запросив мене до своєї квартири подивитись на ту “красу”. Дійсно, його стеля була мокрою, а шпалери почали відклеюватися. Але я не могла зрозуміти, як так трапилось, якщо ми не затоплювали сусіда…То й же мені розповів, що справа в наших трубах, які протікають. Я вже надумала зателефонувати власниці, але чоловік мене випередив — власниця розгнівається на нас, бо про таке попереджала…Але я щось не пригадую такого.

Ну і щоб не виникало ніяких проблем заплатила сусідові за ремонт хорошу суму. Коли чоловік прийшов з роботи, то я розповіла йому, що сталось. Він був шокований, не стільки нахабству сусіда, як моїй наївності…Чоловік на наступний день зателефонував до власниці, вона ж сказала, що тут ні до чого — про несправність труб вона попереджала, але і коханий про таке не пам’ятав…

Ми були дуже збентежені, пізніше ж дізналися всю правду. Виявляється, власниця і цей сусід “працюють” разом, про це нам розповіла жіночка, яка мешкала напроти. Яке ж нахабство! Я не розумію лише одного — як моя рідна тітка могла так підставити нас?

Оцініть статтю
Винна сусідові грошей за ремонт квартири, хоча й не затоплювала його