Я був проти, щоб теща проживала з нами в одній квартирі, аж поки не зрозумів — це досить зручно! Раніше в будинку був суцільний безлад, купа немитого посуду та ні крихти їжі. Дружину можна зрозуміти — в нас тільки-но з’явилася маленька дитина, тому кохана присвячувала свій вільний час нашій доньці…Тепер в нас все по іншому!

З Мариною познайомився чотири роки тому — вона проходила практику на підприємстві, в якому я працював. Якось все швидко завертілось, і ми почали жити разом — в мене у квартирі. На той час мені було двадцять шість, і я вже мав своє власне житло. Марина погодилась переїхати з радістю — до цього моменту вона досі жила з батьками.

Ми разом ходили на роботу, вечеряли в різних кафешках та ресторанах. Тоді був найкращий час для нас обох! Загалом такий цукерково-букетний період тривав аж три роки, доки не з’явилась дитина…

Вагітність Марини проходила добре, але пологи були складними. Дружина лежала в лікарні майже місяць, для мене той час здавався вічністю…Коли нарешті Маринку виписали із лікарні то все наше життя кардинально змінилося…Я мусив шукати додатковий підробіток, оскільки щоб прогодувати ще й дитинку потрібно було більше грошей. Через те, що Марина не працювала, то нам стало складніше…Але сподівався, що ми зможемо зекономити на їжі — раніше їли в ресторанах або ж замовляли до дому, то тепер дружина може приготувати. Та й і послугами прибиральниці не будемо користуватись — кохана все одно ж сидить вдома. Але все було не так, як я думав!

Дівчинка в нас народилася дуже вередлива, Марина носила весь час її на руках і не відходила ні на хвильку, тому якщо так не робити — дитина починала плакати так, що її просто не можна було заткнути. Вдома постійно було брудно, тому я втомлений приходив і ще й прибирав та готував їжу…Дякувати Богові мене відправили у відрядження! “Нарешті відпочину від цього хаосу!” — подумав я.

Минув тиждень — повернувся до дому. Та коли переступив поріг то просто не впізнав свою квартиру. Вона була вилизана до останньої пилинки, з кухні доносився приємний запах тільки-но приготованої їжі. Не міг повірити, Марина навчилась готувати?

Але з кімнати вийшла теща і зрозумів у чому ж річ. Виявляється, поки мене не було, то дружина перевезла свою матір до нас. Марина просто поставила мене перед фактом, що теща тепер також живе з нами. Я був не дуже радий такій звістці, всі ж знаєте, як це — жити з тещею під одним дахом. Та помилявся…

Наше життя кардинально змінилося. Я був проти, щоб теща проживала з нами в одній квартирі, аж поки не зрозумів — це досить зручно! Раніше в будинку був суцільний безлад, купа немитого посуду та ні крихти їжі. Дружину можна зрозуміти — в нас тільки-но з’явилася маленька дитина, тому кохана присвячувала свій вільний час нашій доньці…Тепер в нас все по іншому!

Знову з’явився час на відпочинок та дозвілля. Теща прибирала будинок, готувала дуже смачно, за донечкою доглядала. Дружина знайшла роботу онлайн, і взагалі вона скоро може вийти з декрету, оскільки за дитиною є кому доглядати! Я дуже вдячний Богові, що маю таку класну тещу!

Оцініть статтю
Я був проти, щоб теща проживала з нами в одній квартирі, аж поки не зрозумів — це досить зручно! Раніше в будинку був суцільний безлад, купа немитого посуду та ні крихти їжі. Дружину можна зрозуміти — в нас тільки-но з’явилася маленька дитина, тому кохана присвячувала свій вільний час нашій доньці…Тепер в нас все по іншому!