Я дізналася, що чоловік мені 3раджує, аж раптом зрозуміла, що чекаю від нього на дитину

Чесно кажучи, згадуючи свій перший шлюб, здається нібито я спочатку все сприймала через рожеві окуляри. Це було моє перше кохання, ми з ним разом були ще зі школи. Одружилися зовсім малими – у 18 років, одразу після закінчення навчання. Та згодом мої очі розплющилися, адже чоловік почав все більше зловживати алкоголем, а потім і зовсім підіймати на мене руку. Це була остання крапля. Я вирішила, що так жити більше не можу, навіть заради нашої дочки, які тоді виповнилося лише 3 рочки.

Коли ми розлучилися, я більше ні про що не шкодувала. З часом, приблизно через рік, доля подарувала мені Мирослава. Неочікувано мені сестра сказала, що я подобаюсь одному її знайомому (вони працювали в одній фірмі). У нього саме наближався день народження, тож я привітала його у соціальній мережі. Ось так слово за слово почалася наше листування. Одного дня Мирослав запросив мене зустрітися з ним, піти у кіно, кафе, одним словом – романтика. Звичайно, що я погодилася. Залишила маленьку дочку на свою маму та побігла на зустріч із хлопцем, яким мені уже подобався.

Там я дізналася, що він також уже колись був одружений та самостійно виховує маленького Петрика. Мене це зовсім не схвилювало, навпаки, буде весело познайомити наших дітей, будуть дружити, як справжні брат та сестра.

Через декілька місяців романтичних стосунків, Мирослав запропонував мені свою руку і серце. Ми зіграли чудове та пишне весілля. Я поглянула на життя зовсім по-іншому. Ми чудово ладнали, як і наші діти. Весь побут розділили навпіл, ніхто нікого не докоряв за непомитий посуд чи непротертий пил. Мою дочку Мирослав полюбив як рідну, так само як і я Петрика. Я навіть почала думати про спільну дитину.

Проте з часом щось таки почало змінюватись. На той момент ми були одружені понад пів року, коли чоловік почав холонути. Він все більше приходив з роботи розлюченим, іноді зовсім ночував бозна-де. Став приховувати свій телефон, виходити в іншу кімнату, коли розмовляв з кимось по мобільному. Ну от що можна подумати у такому випадку? Звичайно, я не витримала і прочитала всі його листування. Чоловік знову почав спілкуватися із колишньою і то доволі відверто. Думаю, він мені зраджує.

Що мені робити? Розлучатися з ним чи продовжувати стосунки, не зважаючи ні на що, адже нещодавно я дізналася, що чекаю від нього на дитину?

Оцініть статтю
Я дізналася, що чоловік мені 3раджує, аж раптом зрозуміла, що чекаю від нього на дитину