Я думав, коли вона дізнається, що я банkрут — то піде від мене

У мене все життя були пр0блеми з самооцінкою. Я завжди досягав висот, але не вірив, у свої досягнення. Коли хтось казав, що захоплюється мною — я драtувався, адже розумів, що міг би зробити більше. Все це в мене з дитинства — батьки ніколи не вірили в мене і не підтримували, тому тепер я такий. Але зараз зовсім не про то…

Через свої псих0логічні пр0блеми я й одружився досить пізно — у тридцять вісім. Дружина моя — справжня красуня, але тоді я вирішив одружитись не через те, що вона мені дуже сподобалась, а через те — що так треба. Дружина — це статус, ознака того, що ви самодостатня особистість.

Я був впевнений, що моя дружина вийшла заміж за мене лише через мої гроші. Красою я не славився, ростом також, вага у мене була трішки надмірна — кому я можу сподобатись просто так? А тут, коли вона дізналась, що я бізнесмен — то одразу ж клюнула. “Всі жінки такі” – говорив я тоді.

Так я думав постійно, аж поки не трапилась ситуація, після якої повністю змінив свій погляд на життя і відношення до дружини.

Ніщо не вічне — так сталось і з моїм бізнесом. На моєму підприємстві трапилась величезна криза через пандемію та карантин, тому я мусив припинити його діяльність. Борги були просто величезні — на їх покриття пішли всі кошти, а я виявився банкрутом. Все те, що я так довго створювалось — враз зникло, я залишився ні з чим.

Тоді я впав в депресію… І зрозумів, що дружина тепер піде від мене, всі друзі відвернуться, а я просто стану безхатьком.

Я навіть починав оформлювати будинок і квартиру на дружину — все, що в мене залишилось. Це була їй така винагорода — що так довго мене терпіла.

Але сталось не так, як я думав. Дружина моя у всьому мене тоді підтримувала. До цього кохана ніде не працювала, навіщо, якщо я давав їй все, про що могла б мріяти жінка, але тепер вона зайнялась пошуком роботи. Це звісно ж виглядало досить кумедно. Я тоді не міг повірити своїм очам. Навіщо їй взагалі такий лузер?

– Все буде добре, ми подолаємо це разом! Я ж кохаю тебе — відповіла дружина.

Отакої, вона мене кохає…А я весь цей час думав, що вона меркантильна, і наш шлюб тримається лише на моїх грошей, але як виявилось, все зовсім не так.

Мої друзі, як тільки дізнались, що я прогорів — запропонували свою допомогу. Вже трохи згодом, завдяки такій підтримці я знову встав на ноги — почав новий бізнес, який вже зовсім скоро приносив величезні доходи.

Не всі люди чекають від вас вигоди, я це зрозумів лише через довгий період життя. Всі ці роки я жив з думкою, що все можна купити й вирішити за гроші — але це не так! Якщо людина по справжньому кохає вас та піклується — їй не потрібно від вас нічого, лише взаємність! Того рекомендую кожному вірити у себе і свої сили, я так довго недооцінював себе…Але тепер все буде інакше!

Оцініть статтю
Я думав, коли вона дізнається, що я банkрут — то піде від мене