Я дуже довго готувалась до оглядин. Нарешті син познайомить мене зі своєю майбутньою обраницею. Андрій попереджав мене, що його наречена трохи старша за нього…Ще декілька днів тому він сповістив, що майбутня невістка вагітна. Цілий день я простояла на кухні, аби порадувати невістку, якби ж я знала, який ще один сюрприз мені приготував син…

Мені сорок два, я маю двох чудових дітей — сина Андрія та дочку Анну. Аня вже перейшла в десятий клас, а Андрійкові двадцять три скоро, і я почала йому надокучати зі своїми питаннями щодо дівчат. Син ніколи мене не знайомив зі своїми обраницями, я звісно ж чула про них, але так, щоб було щось серйозне, то ні. Син ще й скритним був трохи…Тому випитати у нього все мені не вдавалося…

Аж ось Андрій розповів, що в нього є дівчина, і у них як виявляється, усе серйозно. Майбутня невістка вагітна! Я тоді була трохи шокована, чому ж раніше Андрій мене не познайомив з нею, поображалась на сина трохи. Але ж такий він у мене!

З розповідей сина я зрозуміла, що невістка майбутня у мене хороша дівчина! Я була дуже рада, що нарешті мій синочок одружиться, адже всі вже його однокласники мають дівчат і дружин, лише мій Андрійко холостим ходив. Боялася, що внуків не дочекаюся, з його ж то характером. А тут така радість, і невістка з’явилась, і онучатко буде!

Також Андрій розповів, що дружина старша за нього. Мене ж не злякала ця новина, оскільки в моєї сестри з її чоловіком різниця в п’ять років, вона за нього старша, і нічого — живуть уже понад тридцять років разом. Якби ж я тоді знала, яка в них різниця у віці, ніколи б не пустила цю жінку на поріг!

Син сказав, що приведе невістку знайомити. Давно вже пора! Цілий день я простояла на кухні, аби порадувати невістку смачними стравами. Я знала, що вагітним хочеться чогось смачненького, тому старалася зі всіх сил, навіть не здогадуючись, що майбутній вечір буде зіпсованим.

Андрій був трохи знервований в той день. Коли я вже почала накривати на стіл він поїхав по Тетяну (так звали його обраницю). Аня мені допомагала зі стравами…Вся родина чекала на невістку.

Тут я почула як вхідні двері зачинились. Аня одразу ж вибігла зустрічати гостю, а я продовжувала накривати на стіл. Тут донька вбігає до мене на кухню.

— Мамо, ти краще постав тарілку і сядь, бо ти впадеш — сказала Аня, на ній була знервована усмішка.

Я не розуміла, чому так донька себе поводить, але коли на кухню зайшов Андрій з Тетяною то я дійсно присіла. Я так рознервувалась, що ледь не втратила свідомість. Нареченою Андрія виявилась моя однокласниця Тетяна…Я була шокована, як так? У них різниця у віці в дев’ятнадцять років! Коли син говорив, що невістка трохи старша, я навіть не могла уявити, що настільки!

Дійсно, Тетяна виглядала молодше своїх років. І так було завжди, ще у школі. Тоді вона постійно уводила моїх кавалерів, але я навіть не могла подумати, що вона забере у мене сина. Я була настільки злою, що почала кричати на неї. Невже їй було не соромно? Ось так прийти в мою квартиру…

Вийди геть з моєї квартири, я не хочу навіть чути, що ми породичаємось! Андрію, вона ж стара! — кричала я до сина.

Аня мене заспокоювала. Тетяна спочатку мовчки витримувала всі мої прокльони, але згодом не витримала і побігла з квартири. За нею вслід пішов і Андрій.

Тепер сиджу і думаю, як мені бути в такій ситуації? З сином ми не розмовляємо вже тиждень після того випадку. Тетяна вагітна…Цим вона вирішила за нього і зачепитись. Але ж крім цієї дитини у неї ще двоє своїх! Чому ж все це трапилося зі мною? Що тепер робити…

Оцініть статтю
Я дуже довго готувалась до оглядин. Нарешті син познайомить мене зі своєю майбутньою обраницею. Андрій попереджав мене, що його наречена трохи старша за нього…Ще декілька днів тому він сповістив, що майбутня невістка вагітна. Цілий день я простояла на кухні, аби порадувати невістку, якби ж я знала, який ще один сюрприз мені приготував син…