Я дуже щаслива, оскільки моїй доньці пощастило із чоловіком

Нещодавно моя донька вийшла заміж. Насправді мені здається, що цього дня я очікувала більше ніж вона, адже їй було уже 34 роки, все жила то для себе, то для кар’єри. Зятя звати Данило, він високий, статний та доволі багатий чоловік на чотири роки старший за Алісу. Скажу чесно, він мені дуже подобається, з ним дочка немовби розцвіла.

По-перше, заради того, щоб повністю йому підходити, Аліса записалася до спортзалу, адже вважала, що поряд зі спортивним чоловіком повинна бути така з і дружина. Заради того, щоб її прийняли у його колі спілкуванні, стала більше читати книг, вивчати іноземні мови. По-друге, донька стала неймовірно красива та доглянути! Щотижневі походи у салони краси немовби зняли з обличчя декілька років важкої праці. Погляд засіяв, усмішка стала її щоденним і головним аксесуаром. Данило мою донечку бавить, купує дорогі подарунки, вони часто їздять на моря, різні країни. Хоч світ з ним побачить!

Що мене також дуже здивувала, – це те, що Данило повністю оплатив весілля. Я не дала ні копійчини, хоч дуже хотіла, адже збирала на цю подію декілька років. Зараз молоде подружжя живе у великому заміському будинку, де є велике господарство, а ще власний персонал. Не життя, а казка!

Проте тепер я чую все більше скарг від Аліси, про те, що вона стомилася відповідати такому чоловікові, надто багато сил це забирає, не вистачає навіть на свою кар’єру. До того ж Данило уже почав розмову про дітей, а вона, мовляв, до них ще не готова!

Знаєте, хоч не озвучую цього, але я повністю підтримую любого зятя. Саморозвиток та вдосконалення ніколи не будуть зайвими, а онуків сама дуже хочу! Ну як так, доньці зараз уже 36 років, а дітей ще немає! Так можна не дожити до їхньої появи.

Оскільки у мене дуже хороші стосунки із Данилом, хочеться тихенько домовитись про найскорішу появу онуків, але це буде неправильно у відношенні до дочки. Тож я смиренно очікую та як можу підтримую Алісу, щоб та на мене не образилася. Ех, як же все-таки пощастило їй із чоловіком, заради такого можна було і почекати.

Оцініть статтю
Я дуже щаслива, оскільки моїй доньці пощастило із чоловіком