Я хотів, щоб дружина і працювала і підтримувала порядок в домі, але так не вийшло.

Хочу вам розповісти одну цікаву історію. Я працюю начальником служби охорони. Я б сказав, що це дуже важка робота і головне небезпечна. З Наталею, так звали мою дружину, ми живемо разом вже сім років. Вона не працювала ніде, грошей нам вистачало на все. Але одного разу ми вирішили купити однокімнатну квартиру і здавати її в оренду, щоб мати додатковий дохід. Можна сказати нічого не робиш, а гроші кожного місяця є. От і моя дружина влаштувалася на роботу, щоправда пошуки були тривалими. Почала працювати в школі, адже вона за професією  вчитель. Біля нас недалеко була школа, вирішила піти саме туди. Наталя, як правило, приходила раніше за мене з роботи або ж ми інколи разом поверталися. Я був дуже радий за кохану. За те, що вона буде працювати в колективі, та й ще й з дітьми. Думав, що  буде все встигати робити вдома, та й ще працювати. От і наступив перший робочий день Наталочки.

Повернулася вона трохи пізно і почала мені розповідати про все, що відбувалося на роботі. Була дуже задоволена і мала піднесений настрій. На наступний день  знову пішла працювати, а я саме мав скорочений робочий графік, тому повернувся швидше. Кохана прийшовши, розповіла як минув її робочий день і прилягла відпочити. Вона навіть не запитала в мене нічого. Чи може я хочу їсти, чи я не втомився, чи врешті- решт у мене готова, попрасована робоча форма на завтра. Всі такі питання дружина ставила мені завжди. Потім те, що Наталія знайшла собі роботу, виявилося для мене справжнім випробуванням, яке змінило наше життя. Звичайно, що грошей стало більше, але ситуація в нашій сім’ї стала дуже напруженою. І догляд за будинком став для моєї жінки на останньому місці.

Я почав почувати себе некомфортно у власному домі, адже тут завжди було чисто і затишно, а зараз зовсім не так. І тепер  кожного дня змушений працювати, та й ще  прибирати  і готувати вечерю. І не тільки собі, а й нашій цілій сім’ї. Я бачив, що Наталка приходить з роботи і просто нічого не робить. Ми почали дуже сваритися через це. Ну і я вирішив поговорити з нею. Висловити своє незадоволення з приводу того, що в будинку брудно і немає приготованої їжі. Але на мої зауваження дружина відповідала тим, що дуже втомлюється на роботі. Хоча я вважаю, що у мене робота куди важча. Але Наталя не хотіла приймати цього і ситуація не змінювалася. Згодом ми почали думати про те, щоб вона шукала собі іншу роботу або ж звільнялася, просто сиділа вдома і берегла сімейне вогнище та порядок.

 

 

Оцініть статтю
Я хотів, щоб дружина і працювала і підтримувала порядок в домі, але так не вийшло.