Я маю позбутись своєї невістки Тані

Чоловік покинув мене, коли Андрійку й не було шести років – зустрів нове кохання і забув не тільки про мене, але й про дитину. Тож сина я виховувала самостійно – намагалась дати все найкраще і сподівалась, що життя його буде щасливішим, ніж моє. Але не так все просто – Андрій невдало одружився. Не подумайте, що я просто погана свекруха – ні, Таня справді погана дружина і мати.

Коли вони одружились, то обоє тільки закінчили навчання – син одразу ж почав шукати роботу, а Таня вирішила декілька місяців відпочити. Але весь цей час вона нічого, окрім трати грошей на себе та відпочинок з подругами, не робила – не дбала про домашній затишок, не готувала. Так і не почавши пошуки роботи моя невістка «пішла у декрет» – Таня завагітніла.

Онучка народилась гарненькою дівчинкою, яку всі просто обожнювали. Я сподівалась хоч зараз невістка візьметься за розум – але ні. Хоч мене це страшенно дратувало, але я мовчала, бо сина все влаштовувало. При цьому Андрію доводилось працювати на двох роботах, щоб забезпечити рідних. Єдина надія на зміни, що онучка піде до садочка і Таня влаштується на роботу.

Та й тут мої мрії обірвались – невістка віддала до садочка, ще й приватного. Тільки тепер вона почала пошуки роботи. Принаймні всі так думали – вона розсилала резюме, ходила на співбесіди, але все марно. Мій Андрій її підтримував, а я ніяк не розуміла – ну хіба таке можливо, щоб ніде не було роботи для неї.

Якось я вирішила прослідкувати за невісткою, коли та зібралась на чергову співбесіду. І уявляєте, що я побачила? Замість того, щоб туди піти – вона пішла у кафе з подругою. Коли я її зателефонувала і запитала де вона, то вона збрехала, що сидить у офісі й чекає своєї черги.

Я не втрималась і все розповіла сину. І замість подяки – почула тільки осуд та крики. Андрій сказав, що я пхаю носа не у свої справи і взагалі він сам вирішить все з дружиною. І взагалі я не маю права ставити якісь претензії Тані  А я як маю дивитись як невістка обманює і користується добротою сина? Що мені робити і як зарадити цьому?

Оцініть статтю
Я маю позбутись своєї невістки Тані