Я не думаючи взяла кредит, щоб позичити гроші коханому, а потім хлопець просто зник

Мене звати Оксана, мені лише 24 роки, а я вже винна банку чималу суму грошей, а все через чоловіка, якого кохала усім серцем. Назар засліпив мене, всі мені казали, що чоловік він дивний, а я не вірила, адже по-справжньому довіряла. Хочу розказати вам цю історію, щоб ви не попалися так само.

Наше знайомство відбулося дуже сучасно – в інтернеті, до того ж перед святом усіх закоханих. Насправді я завжди була противником таких інтернет-знайомств, але цей випадок усе змінив. Замість типових запитань та всім надокучливої пропозиції познайомитися, Назар став розпитувати у мене про плани святкування Дня всіх закоханих. Ми тоді не стали надто багато листуватися, лише десь раз на тиждень хлопець писав мені і я з часом до цього звикла, а вже потім ми познайомилися ближче, коли Назар запропонував зустрітися. З моменту першого повідомлення пройшло трішки більше 3-х місяців.

Від інших чоловіків Назар вирізнявся ввічливістю, справжньою галантністю та турботою, у ньому була якась магічна чоловіча витримка, чіткість та дисципліна, що є повною моєю протилежністю, саме тому, мабуть, мені здалося, що ми одне одного прекрасно доповнюємо. Через пів року він переїхав до мене, адже я жила сама у трикімнатній квартирі, було досить нудно та самотньо, а ще складно, без чоловічої майстерності.

Я уже познайомила його зі своїми батьками та усіма друзями, чого він не поспішав робити. Я навіть не надавала цьому значення, от чесно, хоч всі говорили, що це дуже дивно. Лише через деякий час стало зрозуміло, що він зовсім про себе нічого не розказував, зате знав про мене геть усе.

Одного дня Назар попросив у мене терміново чималу суму грошей. Я не думаючи взяла кредит на себе у банку. Навіщо? – До тепер не можу відповісти, напевно, хотіла допомогти коханій людині. А потім хлопець зник. От просто людина була й ось її уже немає. На мої дзвінки не відповідав, речі всі забрав із квартири.

На які цілі Назар взяв гроші – не знаю досі. Зате тепер я маю чималий борг, а все тому, що сліпо позичила гроші хлопцю, якого кохала понад усе. Не знаю, що тепер робити. Прийдеться виплачувати усе не один рік, адже заробітна плата у мене мізерна. У мене є частка квартири, яку отримала від бабусі, проте там зараз проживає сестра. Я сказала, що хочу продати її та погасити усе, на що отримала багато негативу, але це зовсім інша історія.

Оцініть статтю
Я не думаючи взяла кредит, щоб позичити гроші коханому, а потім хлопець просто зник