Я не вірила у кохання, допоки не потрапила на весілля до подруги

Знаєте, так трапилося, що я зростала у неповноцінній сім’ї. Батька навіть не пам’ятаю, здається, батьки розлучилися, коли мені було лише 2 чи 3 рочки. Від тоді матір присвятила увесь час мені, так і не знайшовши іншого чоловіка. Звичайно, я бачила, які щасливі та закохані батьки моїх подруг, але не вірила у це, все здавалося надто неприроднім.

За весь підлітковий період у мене не з’явилося жодної симпатії. Можете таке уявити? І це у той момент, коли всі дівчатка бігали на побачення, знайомилися із хлопцями, переписувалися у соціальних мережах чи підкидали любовні листи у школі. Для мене це було зовсім не цікавим заняттям. Зате я навчалася на відмінно, багато розвивалася. До речі, хлопців-друзів у моєму житті було чимало, проте жодні стосунки не переростали у щось більше.

Лише у 21 пощастило зустріти Івана, з яким вибудовувалися романтичні стосунки протягом 2-х років. На той період щось у мені зламалося й ось-ось я мала б повірити у справжнє кохання, проте ми раптово розійшлися. До слова, це була зрада з його боку, а моє уявлення про чоловіків так і залишилося незмінним.

Щоразу бачачи нові світлини із весільних церемоній у соціальних мережах, я говорила попри себе, що це не на довго і рано чи пізно подружжя розійдеться, адже такий закон життя. Через деяких час моя найкраща подруга запросила мене уже на своє весілля із чоловіком, з яким була у стосунках понад 3 роки. Думаю, ви розумієте, що у їхню серйозність я також не вірила, але мовчала, все-таки не буду висловлювати свої негативні припущення рідній людині.

Мені вдавалося зберігати спокій усю церемонію, не проронила ні сльозинки. А потім побачила перший танець молодят. Ви б бачили мої очі! Їх можна було не впізнати, – вони горіли, наповнюючись все більше сльозами. Наречений крутив прекрасну наречену, вони виглядали такими щасливими й закоханими! Ось тоді всередині мене все змінилося, – я побачила справжнє кохання.

Зараз мені 32 роки, я вийшла заміж та чекаю на дитину. Подруга також все ще у щасливому шлюбі уже з двома дітками. Один момент перевернув усе моє життя. Хто знає, як би склалося надалі, якби не один чуттєвий танець.

Оцініть статтю
Я не вірила у кохання, допоки не потрапила на весілля до подруги