Я не захотів витрачати кошти, тому скасував святкування власного дня народження

Цього року мені виповнилося 35 років. Останнім роками зібратися компанією друзів все не виходило, тому святкував у вузькому сімейному колі. Не зважаючи на загальну ситуацію, я твердо вирішив зібрати близьких друзів та відгуляти. Хто знає, що нас чекає надалі.

Орендувати заклад, ресторан та бар мені не хотілося, святкувати вдома тим більше. Тому я знайшов чудове житло у горах, де всі зможуть поміститися та орендував на вихідні. Потрібно було закупити продукти та приготувати святковий стіл. Я вирішив, що потрібно спитатися у кожного його побажання. Це була моя помилка.

Замовлення так і посипалися у нашому спільному чаті, який я нещодавно створив спеціально до дня народження. Хтось писав про дорогий алког0ль, дівчата згадали про червону рибу та обов’язково салат із авокадо. Іншим потрібно було особливе меню, адже вони на дієті. Хтось не їв м’яса – лише морепродукти, а хлопцям навпаки , – лише його і подавай (але ні в якому разі не свинину, телятина потрібна). Не знаю, на що я розраховував, але коли підрахував скільки потрібно витратити на святкування, – очі збільшилися у тричі. Вийшла моя зарплата майже за 4 повні місяці.

Звичайно, мені хотілося відсвяткувати як слід, але й витрачати таку суму було не зовсім приємно. Особливо, коли розраховував на тиху близьку компанію з виглядом на гори, а не на справжню вечірку в американському стилі. Такі гулянки залишилися у підлітковому віці.

Порадившись зі своєю дружиною, ми вирішили, що краще на ці кошти поїдемо удвох на гірський курорт і то класу люкс. Вигадувати довго нічого не прийшлось, – написав, що оренда житла скасувалася, а іншого на цю дату немає і святкування, на жаль (насправді ні), цього року не буде.

Не знаю, чи хтось образився, мені все одно. Я чудово провів час, катаючись на лижах зі своєю коханою.  Я щасливий і це головне.

Оцініть статтю
Я не захотів витрачати кошти, тому скасував святкування власного дня народження