Я передаю непотр1бне іншим людям

Я погоджуюся з тим, що з езотеричної точки зору, від старих речей потрібно позбавлятися. Так ми звільняємо місце для нового. Віддавати при цьому потрібно від чистого серця, не шк0дуючи.


Я ненавиджу захламлятися, тому кожні 3 місяці я проводжу у себе в домі ревізію. Те, що вже не одягаю, те чим не користуюсь, намагаюсь або продати, або передати. Виникає питання: чи можна віддавати свої речі іншим людям?
Деякі побоюються це робити через різні забобони, пов’язані з втратою енергії і недобрими помислами людей. Ви переконаєтеся, що віддавати – безпечно, це дає вам можливість зробити іншу людину трішки щасливіше.

Ось невеличкий гайд, як позбавлятися від непотрібного:
Дошки оголошень
При розміщенні оголошень на певних інтернет-сервісах часто доводиться стикатися з різними людьми.Хтось не може дозволити собі верхній одяг, взуття, предмети побуту. Іншим в радість купити недорогий дитячий транспорт, старенький телевізор, меблі. А  декому і зовсім без різниці, нові у нього джинси чи куплені по оголошенню.


Близьким людям
Чи можна віддавати свої речі близьким людям? Безумовно можна! Немає нічого поганого, якщо ви віддасте те, чим не користуєтеся, друзям, родичам, знайомим людям. Віддавати назовсім або тільки на час – вирішувати вам.


В церкву
Серед прихожан церкви є малозабезпечені  люди, яким нема чого носити. Але не в кожній церкві займаються збором одягу. Тому попередньо уточнюйте це у священика.


В дитячий будинок
В дитячі будинки потрібні різні речі: одяг, взуття, книги, іграшки, техніка, засоби особистої гігієни. Багато установ відмовилися від прийому ношеного одягу, так як приносити стали мало не ганчірки. Відноситься до цього потрібно сумлінно, адже нікому не приємно доношувати старі обноски.
Одяг не повинен бути дірявий, а добре випраний, пропрасований і приємно пахнути!


Не варто думати про погане! Адже ще наші прабабусі, бабусі, мами у важкі часи ділилися всім, в тому числі одягом. Приймали речі від інших людей, могли довіритися чужій людині. Ніхто не думав, що це неправильно і може якось нашкодити.

Оцініть статтю
Я передаю непотр1бне іншим людям