Я планував зробити їй пропозицію. Запросив найближчих у подорож закордон. І коли настав той особливий момент, мені зателефонували

Я планував зробити їй пропозицію. Запросив найближчих у подорож закордон. І коли настав той особливий момент, мені зателефонували. Номер був знайомий, але не збережений у телефонній книзі. Я підняв слухавку та почув голос колишнього однокласника Насті. Він розповів, що вони зустрічаються та вона від нього спеціально завагітніла, щоб я зробив їй пропозицію.

Настя з’явилась у моєму житті 3 роки тому. Вона закінчувала університет, а я планував переїзд у столицю. Усі друзі заздрили, мовляв, щира, гарна, талановита, хазяйновита. Проте, брат наголошував, що їй цікаві тільки мої гроші та активи. Я про це не думав.

Переїзд вдався, разом полетіли у столицю. Я відкрив там, ще один ресторан, як планував. І час від часу пропадав на роботі. Але Насті ні в чому не відмовляв. Я намагався забезпечити її усім, що потрібно. Дарував дорогі подарунки, не обмежував її та завжди приділяв час. Я радів, що у мене є така кохана жінка і мріяв про спільних дітей.

Пропозицію планував завчасно. Зібрав найрідніших друзів, купив путівки закордон. Обирав обручку. Хотілося зробити сюрприз. І коли в важливий момент, мені подзвонили. Я взяв слухавку та відійшов за кілка метрів від компанії. Вже тоді я зрозумів, що дзвонить Андрій, давній знайомий Насті, однокласник. Він розповів, що вони  давно зустрічаються, і що вона вагітна, але не від мене. Що їй потрібні тільки гроші, щоб її дитина росла в достатку. Просив їм не заважати та відпустити її.

Я не хотів вірити у ці слова, але почуте дійсно було схоже на правду. Я любив Анастасію, проте після почутої інформації весь світ у середині мене перевернувся. Ревнощі не давали спокою, я намагався заспокоїтись. Коли в мене це аби як вийшло, повернувся до друзів та сказав, що потрібно летіти додому, нібито форс-мажор на роботі. Друзі разом з Настею залишились відпочивати. А у мене був час подумати.

Коли вона повернулась з курорту, я розповів про цю розмову. Настя заперечувала усі факти, плакала і запевняла, що це моя дитина. Говорила, як любить мене. Згадувала усі чутливі моменти. На наступний день поїхала на годину «до подруги». Як виявилось до Андрія. Не міг не простежити її у той момент.

Я люблю її безмежно і можу пробачити будь-що, але довіри вже не буде… Мені складно уявити наші майбутні стосунки. І хочеться вірити, що все почуте це не правда. А раптом дитина і справді моя?

Оцініть статтю
Я планував зробити їй пропозицію. Запросив найближчих у подорож закордон. І коли настав той особливий момент, мені зателефонували