Я поклала собі під подушку рожевий бантик, щоб народити бажану дівчинку

Всім привіт, мене звати Діана і я мама прекрасного хлопчика. Колись я все життя мріяла про дівчинку, але ми не обираємо, хто у нас народиться, тому місце у моєму серці зайняв син. Чоловік, до слова, також хотів дівчинку, але від цього наш маленькій Іванко не став менш бажаним.

Коли малому було трохи більше як рік, і я з чоловіком почали обговорювати народження другої дитини. Як ви зрозуміли, все заради донечки, яку планували назвати Христинкою. План був чіткий: пробували всі відомі методи, і традиційні від бабусі, і наукові. Є всякі китайські календарі, за місяцем зачаття та віком мами можна спланувати, але я в ефективність не особливо то і вірила.

У багатьох збігається, але зараз дуже багато варіацій таблиці в інтернеті і вони навіть між собою не завжди збігаються. Я вже думала, можливо, покласти собі під подушку бантик чи заколочку. Чула, що дівчатка якось вираховують і у них все виходить! Відразу скажу, що для мене головне – щоб народився здоровий малюк, але спробувати все ж хотілося.

Двома словами, зробили усе, що могли. І ось, довгоочікувана вагітність наступила, ми були дуже щасливі. Під час перевірки статі дитини, вирішили зробити все у кращих традиціях і попросили лікаря не говорити, а написати все на листочку. Я передала записку кондитеру і замовила торт. Ми з коханим запросили усіх найближчих друзів: батьків та друзів. Як ви думаєте, що всі побачили, коли Петро розрізав торт?

Ви думали, що зараз я з розчаруванням повідомлю, що у нас буде другий хлопчик? А от і ні! Дівчинка! Я стрибала від щастя увесь вечір, а чоловік аж заплакав. Не знаю, що саме спрацювало: китайський календар, вирахування правильного дня чи сильне бажання, але скоро на світ появиться наша неймовірна дочурка.

Тепер у домі будуть бігати двійко прекрасних діток: братик та сестричка. Мені уже не терпиться почати скупляти усе рожеве у дитячих магазинах!

Оцініть статтю
Я поклала собі під подушку рожевий бантик, щоб народити бажану дівчинку