Я ПОПРОСИВ У ТЕСТЯ ПОЗИЧИТИ МЕНІ ЯКИЙСЬ ІНСТРУМЕНТ, ЩОБ ЗРОБИТИ СЮРПРИЗ ДРУЖИНІ. ВІН ОДРАЗУ ВИРІШИВ, ЩО З МЕНЕ ПОГАНИЙ ГОСПОДАР. ВЧИНИВ СТРАШНИЙ СКАНДАЛ ВДОМА. ВІДТОДІ Я БІЛЬШЕ НІКОЛИ НІ ЗА ЧИМ НЕ ЗВЕРТАЮСЬ ДО НЬОГО

Ми з Діаною одружилися 3 роки тому. І от скоро у нас має народитись син. В нас 2-кімнатна квартира. 1 кімнату хочемо переробити на дитячу, тому затіяли вдома ремонт. На цей період вирішили переїхати до тестя з тещею.

У нас склались гарні стосунки. Дружина має з ними дуже близькі відносини. З мамою дуже часто радить з будь-яких питань, які турбують її. Мене це завжди трошки напружувало. Невже ми вдвох не зможемо розв’язувати проблеми, які стосуються тільки нашої сім’ї? Проте якщо їй буде так спокійніше, то нехай, ніякої шкоди я поки не бачу від цього. Та й зі мною жінка також радиться і дослухається частіше, ніж до своєї мами.

Тож свою вагітну доньку батьки оточили ще більшою любов’ю, турботою і ласкою. Мати постійно готувала їй щось смачненьке, не дозволяла допомагати по хаті. Батько ж то стілець їй під ноги змайструє, то ходунці для дитини вигадає. Так, мій тесть Іван – на всі руки майстер. В нього що не спитай – все знайдеться, що не попроси – все зробить. Золоті руки!

У квартиру найняли робітників. Могли собі дозволити. Спершу Іван був проти. Казав: «Чи то я сам не зможу вам ремонт зробити? Твоє діло, зять, тільки матеріали купити. Інструменти в мене всі потрібні є». Однак ми з Діаною відстояли думку, батько лишився дома, аби турбуватися про свою доньку.

Я ж ходив на роботу, а після часто заглядав у житло, щоб подивитися, як проходить процес і як швидко ми зможемо повернутися додому. В гостях добре, а дома краще, як то кажуть.

От-от вже закінчувались усі справи: стіни пофарбовані, підлога перестелена, вікна вставлені, меблі занесені. Я вирішив зробити коханій сюрприз і скласти ліжечко перед нашим приїздом. Але в мене не знайшлося потрібних інструментів. Тож наступного дня зранку я взяв у Івана декілька пристроїв і поїхав на роботу з наміром увечері зайнятися ділом.

Приїхавши в будинок до тестів, я почув якийсь галас. Не зрозумівши, в чому справа одразу, швидко побіг на крики. Виявилося, це тесть сварився з моєю Діаною. Теща сиділа збоку на кухні та трималась за серце. Вочевидь, їй було погано, а ці двоє навіть і не помітили. Я розборонив їх, і всі разом кинулись рятувати матір дружини.

Як згодом мені пояснила моя жінка, причиною скандалу був я та моє прохання. Батько був впевнений, що я нездара та поганий господар, якщо в мене немає потрібних інструментів, щоб скрутити ліжечко для дитини. Він намагався довести, що я не зможу зробити щасливою дружину.

Розумію, йому було страшно, бо в нас буде дитина. Але ж хіба треба вчиняти таку сварку через якісь там інструменти? Я пожалкував, що попросив допомоги. Після цього я більше ніколи не звертався до нього, а то ще обернеться мені боком. От і сюрприз вийшов жінці.

Оцініть статтю
Я ПОПРОСИВ У ТЕСТЯ ПОЗИЧИТИ МЕНІ ЯКИЙСЬ ІНСТРУМЕНТ, ЩОБ ЗРОБИТИ СЮРПРИЗ ДРУЖИНІ. ВІН ОДРАЗУ ВИРІШИВ, ЩО З МЕНЕ ПОГАНИЙ ГОСПОДАР. ВЧИНИВ СТРАШНИЙ СКАНДАЛ ВДОМА. ВІДТОДІ Я БІЛЬШЕ НІКОЛИ НІ ЗА ЧИМ НЕ ЗВЕРТАЮСЬ ДО НЬОГО