Я позаздрила щастю своєї сестри й увела у неї нареченого

Якось я сиділа у себе у кімнаті, вийшла на кухню за кавою, бо довго працювала з новим дизайном на сайт замовника і зблідніла від того, що зустріла у себе дома симпатичного хлопця.

Він доброзичливо привітався. Я була у тихій паніці, але мене заінтригувала ця кумедна ситуація. Я вже уявляла як писатиму новий пост у твіттері, де розповім про таємничого хлопця, що буде моїм чоловіком.

Але мої фантазії закінчились як тільки з ванної вийшла моя сестра-близнючка Даша. Її лице було щасливим.

– Маша, привіт, можеш познайомитись – це мій наречений. Сьогодні Макс зробив мені пропозицію і я сказала: “так”! – заявила моя сестра, розбивши мої мрії про майбутнє з ним.

– Вау, я так рада за вас! – відверто брехала сама собі.

Даша була вродливою, стрункою та успішною у своєму бізнесі Її голубі очі не залишали чоловіків байдужими, тому я не була здивована, що їй дістався такий красень.

Хоч ми й були схожі, але були зовсім різні. До мене не проявляли такої уваги як до неї.

Ми розійшлись, швидко обговоривши новину, через те, що вони спішили.

Я була справді роздратованою і моє надхнення на новий дизайн зникло. Я закрила ноутбук, сперлась на спинку крісла, заплющила очі й почала мріяти про нього, видаливши зі спогадів свою сестру.

Майбутнє подружжя з’їхало на нову квартиру, сестра подарувала мені свою кімнату у квартирі, де відтепер живу лише я. Вони запросили мене на вечірку з приводу їх нової спільної історії життя.

Я була настільки очарована Максом, що задумала спокусити його. Перед моїм виглядом не зміг би встояти ніякий молодий хлопець. Я на вечірці пожалкувала про це, бо схоже спроби були марними, тому вирішила піти на балкон і відпочити.

– Чому ти тут самотня? – прошепотів знайомий чоловічий голос.

– Це мій шанс – подумала я і продовжила свою стратегію по завоюванню серця, зайнятого моєю сестрою, хлопця.

Ми почали таємно проводити час разом. Мої фантазії стали реальністю.

Я вирішила не думати про наслідки й віддалась спокусливій миті з чоловіком моєї мрії. Я закохалась у нього по вуха і знала, що він теж гріє до мене схожі почуття.

Макс розірвав заручини з моєю сестрою, яка схоже і не здогадувалась про причину.Даша схоже сильно образилась на мене, наші відносини були дуже напруженими відтоді. Але мені було байдуже, ми з Максом були щасливі разом. Вона не заслуговує на нього.

Ми одружились через рік, я була вагітною і згодом народила нашу донечку Лізу. Макс усе рідше залишався дома і почав зникати. Мене це насторожувало та одного разу я спіймала його на зраді з моєю сестрою. Наші стосунки не змогли б продовжуватись після такого.

Усе повернулось бумерангом. Ми розлучились, Макс із моєю любою сестричкою поїхали за кордон, де провели небагато часу як Даша повернулась сама й дуже засмученою. Схоже, він знайшов собі іншу. Я лишилась з Алісою самотні.

Я жаліла про свої скоєні помилки ще дуже довго. Кожної ночі, коли засинала донечка я оплакувала і згадувала усе до деталей. Мене це мучило. З часом у мене почались проблеми зі здоров’ям, на роботі мені зрізали заробітну плату.

Згодом Макс одружився з вродливою моделлю і зовсім забув про нас з Алісою. Даша знайшла хорошого чоловіка і щасливо вийшла заміж. До речі, ми з нею помирились і вона часто навідує нас та допомагає. А я так і залишилась з наслідками своєї безрозсудної заздрості.

Оцініть статтю
Я позаздрила щастю своєї сестри й увела у неї нареченого