Я продав свою квартиру у центрі та переїхав жити на корабель

Раніше у мене було усе: успішна кар’єра, чудова дружина, квартира у центрі міста, крута машина. Однак, дружина пішла від мене до іншого чоловіка, на роботі відчувався переворот та неминуче звільнення. Тож я зрозумів, що пора втікати від цієї суєти, кудись далеко, де немає постійного поспіху, де спокійно та тихо.

З дитинства мені подобалося море та все, що з ним пов’язано. Знав напам’ять маршрути всіх відомих капітанів, у будь-якому місті відвідував морські музеї. Тож я продав свою квартиру та вирішив придбати невеличкий корабель. Там влаштував все, немовби у повноцінному домі.

Перше, до чого треба було звикнути — хитавиця. Як жити, коли світ нахилено на 30 градусів? Як спати, коли постійно жбурляє з боку в бік? Виходиш на землю — погойдуєшся за звичкою. Окрім води довелося заощаджувати і електроенергію. Зазвичай я подорожую у сонячних регіонах, тому базові потреби повноцінно забезпечують дві сонячні батареї. Ще в мене встановлений опріснювач – неймовірно корисна річ, що дає повну автономність від берега.

Все інше не відрізняється від звичного будинку, або скоріше дачі. Спальня з великим ліжком, вітальня з великим столом, інтернет. Зараз мені пощастило жити так уже впродовж декількох років. Ні про що не жалкую! Життя наповнилося новими барвами.

Оцініть статтю
Я продав свою квартиру у центрі та переїхав жити на корабель