Я просто хотіла допомогти невістці та синові, а виявляється влізла у їхнє життя

Мій син одружився, коли йому було всього лиш 21 рік. Як на мене, це дуже рано. Я була ще не готова до того, щоб відпустити свою кровинку у самостійне життя, хоч перечити не стала. Невістка у мене досить непогана. Ми ніколи не сперечалися, проте назвати її відмінною господаркою я не можу.

Думала, хоч внуків буду скоро няньчити, але ж ні. Катерина вся у роботі – кар’єра на першому місці! Навіщо тоді було заміж так поспішати? Син сказав мені, що вони вирішили з цією справою зачекати, коли повністю стануть на ноги та зможуть забезпечити дітей якнайкраще. Ніби вони зараз бідують, ну чесне слово.

Невістка дуже часто їздить у справах, у відрядження і не буває її навіть з тиждень. Каже, що залишає моєму синочку багато їжі у холодильнику, але хіба це нормально? Андрійко повинен їсти суп, приготовлений декілька днів назад? Краще б вона зайнялась домогосподарством та дітьми, а роботу залишила у спокої, нехай мій син забезпечує сім’ю. Проте, намагаюся не втручатися у їхнє життя і тихо спостерігаю за всім осторонь.

Під час чергової поїздки Катерини кудись в інше місто, я вирішила, що потрібно дітям хоча б трохи допомагати. Прийшла до них у гості, із каструлею свіжозвареного борщу, пиріжками, котлетками, – все домашнє і смачне. У сина аж очі загорілися, – ще б, хто не любить мамину запашну їжу. Потім прибрала у їхній квартирі, а то вже пилюка осіла всюди. Вимила підлоги, поскладала у шафах, весь посуд перемила – Андрій не заперечував. Думала: от як невістка зрадіє моїй допомозі.

На цей раз Катерина приїхала раніше, аніж казала. Побачивши те, що мій син не харчувався її їжею та як я навела порядок у всій оселі, вона розізлилася. До тепер не розумію: чому? Невістка каже, що їй неприємно розуміти, що я перебирала всі її речі. Та хіба це щось погане? Я ж просто розклала їх по місцях. Мені так стало прикро у той момент. Ось так, хочеш допомогти, а тобі плюють у душу.

Після того до них не навідуюсь. Син дзвонить та просить вибачення, каже що Катя визнає свою провинну, не хотіла мене образити, а я не можу себе пересилити. Хочу запросити їх до себе, спекти смачний пиріг, для примирення, але не знаю, чи щирі будуть їхні слова.

Оцініть статтю
Я просто хотіла допомогти невістці та синові, а виявляється влізла у їхнє життя