Я привезла тітці одяг для її дітей, а потім побачила його на смітнику

Я з чоловіком добре заробляємо, живемо у достатку, наші діти нічого не потребують. Тож, коли я дізналася, що молодша сестра батька, моя тітка, у скрутній ситуації, не відмовила у допомозі.

Ірина розведена із чоловіком, має троє малолітніх дітей, яких намагається забезпечити як може. Так трапилося, що в організації, в якій вона працює, настали важкі часи. Як результат, усім робітникам уже понад три місяці затримують заробітну плату. Ірина шукає інше місце роботи, проте матір із трьома дітьми ніхто не хоче наймати.

Я розібрала весь одяг, з якого мої діти уже виросли, попрала, попрасувала, намагалася посортувати речі і вирішила віддати Ірині, їй вони можуть стати в пригоді. Здебільшого там були речі майже нові. Так завжди, купуєш дітям дорогу футболку або штани, а вони одягнуть їх один раз і все.

Окрім того, заїхала у супермаркет і набрала два великих пакети продуктів: м’ясо, овочі, крупи, консерви, солодощі для дітей. Ви не думайте, що цим я б принизила Ірину, вказавши як вони бідують, – перед моїм приїздом ми здзвонились та про все домовились. Ірина була дуже мені вдячна, – будь-яка допомога зараз їй знадобитися. Ми ще посиділи, випили чаю та поспілкувались, після чого я з чистим сумлінням повернулася додому.

Через два тижні я змогла розібрати весь одяг, що залишився у мене у шафах. Назбирався ще великий мішок речей, який я б з радістю віддала Ірині та її дітям. Тож я знову заїхала у супермаркет і відвідала свою тітку, проте попередньої радості уже не було. Я подумала, що у неї просто поганий настрій, різне буває, особливо при таких життєвих обставинах.

Пізніше від родичів я дізналася, що заробітну плату Ірині уже таки виплатили, і, здається, усе починає налагоджувати. Проте наступного тижня я отримала раптовий дзвінок від тітки:

– Привіт, ти заїдеш до мене цих вихідних? Але більше не привози такі речі, вони уже не модні, мої діти не будуть таке носити! Краще придбай якусь нову футболочку у магазині. До речі, про магазин. Не потрібно нам купувати продукти, краще допоможи грошима.

– Привіт, що? Ні, не планувала приїжджати до тебе на вихідних, я уже завезла усі речі, які могла. Які гроші? Хіба тобі не виплатили зарплату одразу за три місяці?

– Я думала ти хочеш мені допомогти! У мене троє дітей, цих грошей нам не вистачає! Ось, яка ти є, лише позбавилася від свого секонд хенду!

Після того я скинула трубку і більше з тіткою не спілкувалася. Декілька днів опісля, проїжджаючи попри її дім, побачила весь одяг, який я так бережно відчистила, на смітнику. Ось так і допомагай людям, тепер нехай вона сама зі своїм життям розбирається.

Оцініть статтю
Я привезла тітці одяг для її дітей, а потім побачила його на смітнику