Я щаслива, що одного дня мене п0кинув чоловік після 10 років стосунків

Все життя я прожила із чоловіком. З Артуром ми познайомилися ще у 1 класі, можете собі це уявити? Він мій перший сусід по парті. Спершу ми, звичайно, були лише друзями, а симпатія появилася у старших класах. На випускному вечорі ми були уже як пара.

В університеті, на 3 курсі Артур зробив мені пропозицію, відтоді ми почали своє спільне життя в одній квартирі. Мій чоловік став успішним бізнесменом, тому мені працювати уже не було потреби. Він нудьги дома я пішла на роботу адміністратором ресторану, – спілкування із людьми додавало мені сил, хоч заробітна плата була зовсім невисока. Коли у нас народилася перша дитина, я вирішила всю себе вкласти у сім’ю.

Так розпочалося моє домашнє життя: кожного дня прибирання, готування для чоловіка і дитини, прання одягу, виховування сина. Щоразу менше часу приділяла собі, не читала книг, не відвідувала салони краси, що казати, навіть дома не робила процедури по догляду, але я цього не помічала.

Чоловік також все менше часу проводив зі мною, постійно затримувався на роботі, перестав дарувати квіти та робити компліменти. Я хотіла з ним поговорити на цю тему, але Артур лише відмахувався від мене рукою. Одного разу він повідомив мені, що йде до іншої жінки.

З початку я була шокована, після 10 років стосунків ось так взяти і все п0кинути. Зовсім скоро я відпустила цю ситуацію, у мене все ще був син, заради якого я повинна жити. У першу чергу я зайнялася собою: купила абонемент у спортзал, почала відвідувати курси з англійської мови, правильно харчуватися.

Під час однієї з подорожей я зустріла чоловіка мрії. Він був англієць і радо прийняв мене з дитиною. З ним я не боюсь висловлювань, що їжа несмачна, сорочка не так випрасувана та інше. Уже понад 15 років ми разом, я до тепер щаслива, що тоді Артур покинув мене.

Оцініть статтю
Я щаслива, що одного дня мене п0кинув чоловік після 10 років стосунків