Я – татусь у декреті, що відмовився від кар’єри заради своєї дружини

Моє знайомство з дружиною відбулося на роботі. Можна сказати у нас виник службовий роман. Однак була одна проблема, – Наталя моя начальниця. Я працював рекламним менеджером, а вона – керівником відділу маркетингу. На цю посаду мали призначити мене, а натомість найняли зовсім іншого працівника з іншої фірми.

Спочатку спілкування було дуже скутим та відчувалася напруга. Ще б! Мою посаду зайняла. Уже через рік тісної співпраці ми почали щось відчувати. Благо нашою компанією такі стосунки не заборонені і ми змогли у відкриту заявити про свій статус. Ще через рік зіграли весілля і Наталя повідомила, що вагітна.

Пішовши у декрет, дружина втратила тимчасово посаду, адже директор компанії вирішив замінити її мною. Ось так я забрав, уже в коханої, своє обіцяне місце. Я бачив, що вона засмучена, оскільки розуміла, що через 3 роки вдома, її уже не повернуть на керівнику посаду, навіть не зважаючи на те, що її зайняв я.

Амбіції у неї завжди були високі. Наталя полюбляла керувати та бути головою, інколи і в наших стосунках. Я настільки її покохав, що дозволяв це робити. Бачивши її сум, до мене прийшло неймовірне рішення – вийти у декрет замість дружини. Буду сидіти з малечею вдома, а Наталя продовжить будувати стрімку кар’єру.

Якось ми поїхали до моєї матері на сімейну вечерю. Крізь невимушену розмову розказали, як буде будуватися наше подальше життя. Такого обурення дружина ще ніколи не бачила і не чула. Мати почала кричати, що Наталя знищує мою кар’єру, робить з мене домогосподарку і топче чоловічу гідність.

Скандалу не оминули. Я намагався пояснити, що це моє власне рішення і Наталя тут ні до чого. Мені хочеться бачити, як вона реалізує свій потенціал, і для цього готовий зробити перерву і на своїй власній кар’єрі.

Того вечора ми покинули домівку моєї матері швидше. Не зважаючи на сварку, свої плани ми змінювати не будемо. Нехай у нас і буде нестандартна сім’я, зате дружня і кохана.

Оцініть статтю
Я – татусь у декреті, що відмовився від кар’єри заради своєї дружини