Я відмовилась продавати будинок сестри, через що зі мною перестав спілкуватися рідний син з невісткою

У мене є лише один син. Він моя опора і найбільша любов. Я намагалася дати йому все найкраще, що можу. Так, коли він одружився, я не думаючи, придбала йому та невістці новеньку квартиру. Головне, що житло було повністю обжите, з ремонтом та меблями, все тому, що попередні господарі терміново виїжджали закордон.

Після весілля та переїзду, син зрідка сам ходить в гості до мене, а коли телефоную, то два слова скаже та й кладе телефон, каже, що зайнятий. Невістка не краще, – зовсім не хоче підтримувати зв’язок. Я й не скаржуся, головне щоб їм щасливо жилося. Намагаюся зайвий раз не телефонувати і не лізти у їхні сімейні справи. Зате вони часто залишають у мене внука, гарний хлопчик. Поки батьки не бачать, намагаюся балувати його, як справжня бабуся.

Моя невістка не працює зовсім, і так трапилося, що син втратив роботу. Відтоді вони часто дзвонять мені, але не для того, щоб дізнатися як у мене справи, як моє здоров’я, а лише для того, щоб черговий раз попросити гроші на проживання. Звичайно я їм не відмовляла, не залишати ж дітей в голоді, поки не знайдуть нової роботи.

А нещодавно моя сестра з чоловіком вирішили податися в іншу країну, що їм ще роботи, адже діти уже давно дорослі, і залишили мені свій невеличкий будинок за містом. Ось тут невістка з сином знову дали про себе знати.

Вони зажадали, щоб я продала той будинок, а за вторговані гроші вони зможуть купити машину, або полетіти на люксовий відпочинок. Насправді, у цей момент я зрозуміла, що так продовжуватись більше не може.

Коли я сказала, що нічого не буду продавати, невістка на мене образилась і заодно намовила мого сина не спілкуватися зі мною. Ну як так, забути про рідну матір через гроші? Найгірше те, що онука я також не могла більше бачити.

Не знаю чи правильно я вчинила, але будинок я так і не продала та дітьми більше також не спілкуюся. Не потрібні мені такі стосунки, де головну роль відіграють лише гроші! Зараз я переїхала до того самого невеликого будинку сестри, квартиру у місті здаю в оренду. Уже завела нові знайомства між сусідами і живу спокійно та щасливо.

Оцініть статтю
Я відмовилась продавати будинок сестри, через що зі мною перестав спілкуватися рідний син з невісткою