Я їм, що хочу і ні в чому собі не відмовляю!

Останнім часом я почала помічати як мені стало складніше жити із зайвою вагою. Домашні клопоти та робота займали практично увесь мій час і я ніяк не наважувалась серйозно займатись цим питанням, доки не зрозуміла що моє самопочуття та зовнішній вигляд погіршились. Я зателефонувала своєму давньому тренеру та записалась до нього на тренування у спортивному клубі.

Наступного дня після роботи я пішла у супермаркет, щоб купити здорову їжу. На касі я зустріла свою давню подругу.

– Можливо посидимо у мене? Я приготувала смачний торт! – заявила Віка.

– Пробач, не цього разу, я вирішила зайнятись своїм самопочуттям та станом фігури, тому відмовилась від мучного та ще й скоро на тренування їхатиму – відповіла я, надіючись, що вона не образиться.

– Ти певне жартуєш. Кать, ти виглядаєш бездоганно, не вигадуй дурню. Чим пишніше жінка – тим вона гарніше.

– Я ось їм, що хочу і ні в чому собі не відмовляю! – почала наполягати подруга.

– Прикро це говорити, але твоя мама теж так думала й чомусь вона залишилась сама, бо твій тато знайшов молодшу і гарнішу. Це просто безвідповідальність дівчат чи жінок щодо своєї краси й також не менш важливого – свого здоров’я.

Пам’ятаєш як часто ми у дитинстві бігли допомагати твоїй мамі, бо їй було тяжко. Ти сама знаєш які у неї зараз хвороби через це. Запитай у будь-якого чоловіка: їм важлива врода своєї жінки й тяжко не дивитись на інших, коли твоє саме гарне, саме любе котенятко ходить по дому і її вигляд не відрізнити від мавпи – продовжила я.

– Я доглядаю за собою! – образливо відреагувала Вікторія.

– Вік, я не говорю, що ти не доглядаєш за собою, я про те, що треба краще ставитись до себе, а особливо до здоров’я. Тим паче тебе нещодавно тільки виписали з лікарні.

– Я розуміла… вибач, що наполягала на своєму. У твоїх словах і справді є сенс.

– Пробач і ти, можливо я трішки грубувато виразилась, але я дійсно противниця такої думки, коли нехтують своєю красою та здоров’ям і думають, що все окей.

Наступного дня ми разом займались на тренуванні. Вирішили час від часу бігати разом і ділимось цікавими рецептами. Де мінімально нездорової продукції або взагалі усе меню, яке складається тільки зі здорової їжі. Ми почали підтримувати одна одну і результати нашої праці давали про себе знати.

Оцініть статтю
Я їм, що хочу і ні в чому собі не відмовляю!