Я забезпечувала життя свого хлопця

Все життя я присвятила кар’єрі. Працювала з 14 років офіціанткою, брошури роздавала, далі адміністратором дитячого комплексу. Закінчила університет з відзнакою за кваліфікацією маркетолог і уже 5 років працюю у цій сфері.

Мені 28 років. На цей момент у мене своя рекламна агенція, справи ідуть вгору, грошей кури не клюють. От тільки сім’ю ще до цього часу не збудувала. Звичайно, у мене були залицяльники, чоловіки та нічого серйозного не виходило.

І ось одного разу я зустріла його, Олександра. Чоловік він був небагатим, старший на 2 роки, працював менеджером у банківській сфері. Здається, перспектив багато. Але жив все ще батьками. Та хіба це важливо? У мене своя квартира у центрі міста, можна разом жити у мене.

Зачепив він мене своєю галантністю та турботою. Мені здавалося це найкращий чоловік, якого я зустрічала. Уже за місяць стосунків ми з’їхались. Ось тут і все почалося.

Олександр звільнився з роботи, із словами, що пора заробляти більше, посада менеджера не підходить до такої жінки як я. Проте нову роботу мій чоловік шукати не поспішав. Чи варто підкреслювати, що всі витрати були на мені: квартира, їжа, наші спільні поїздки та розваги?

З часом, Олександр почав просити у мене грошей на свої потреби, оскільки ні заощаджень, ні кар’єри у нього не було. На всі мої докори про пошук заробітку, чоловік лише скаржився, що нову роботу не так просто знайти. Я розуміла і дуже його любила, тому вирішила, що терпіння та очікування варті нашого з ним щастя.

Сумніви заполонили мій розум, коли раптово мій коханий заявив, що почуває себе гостем у моєму домі та не може більше так жити. Що шокувало найбільше: я повинна прописати його у своїй квартирі! Якщо я заводила розмову про весілля, Олександр змінював тему, він явно не планував одружуватися зі мною, принаймні найближчим часом.

Все роз’яснилося, коли я зустріла свою знайому, яка розказала мені про свого колишнього, з яким вона зустрічалась пів року тому. Чоловік, каже, був чудовий, але виявився повним альф0нсом, жив її коштом, хоч і на той момент працював сам.

Після недовгої розмови, мене мов просвітлило! Моя знайома розказувала мені про мого Олександра! Чоловіка, з яким я жила! Так я зрозуміла, що коханий зі мною лише через мій статус, квартиру та гроші. Звичайно, який справжній чоловік буде жити за фінанси жінки?

Наступного ж дня я зібрала його речі та сказала, що між нами все скінчено. Олександр навіть не заперечував, напевно, у нього уже є запасний варіант.

А я незабаром після цієї історії таки знайшла справжнього чоловіка, бізнесмена, якого в першу чергу цікавлю я, а не моє фінансове становище. Він зробив мені пропозицію і я впевнена, що ми будемо жити довго та щасливо!

Оцініть статтю
Я забезпечувала життя свого хлопця