Я забезпечую свою дівчину та її сина понад два роки, а тепер сумніваюся чи потрібно на ній одружуватись

Я живу зі своєю дівчиною уже два роки у цивільному шлюбі. Звичайно, я хочу зробити їй пропозицію, одружитися та продовжити наше життя як чоловіка та дружини. Та всі мене відговорюють.

У неї є малолітній син від попереднього шлюбу, а також декілька кредитів у банку. Насправді, у неї зовсім немає фінансової грамотності, на карточках постійний мінус. Нерухомості у неї також немає, можна сказати, що будь-яким власним майном Катя не забезпечена. Ви не подумайте, мені це не головне. Проте за час нашого спільного життя ніяких змін в кращу сторону немає, а, навпаки, ситуація навіть пог1ршилася, оскільки розмір боргів перед банком лише зростає.

Звичайно, протягом усіх двох років я намагався погасити всі фінансові пр0блеми, забезпечую її з сином. До слова, працювати Катя також не хоче, що мене трохи засмучує. Раніше вона жила на гроші своїх батьків та матеріальної допомоги на дитину від колишнього.

Зараз у моїй компанії настали не найкращі часи, тому відчувається сильна фінансова нестабільність. Нещодавно моя «дружина» прямо сказала мені, що пора зіграти весілля. ЇЇ план був дуже простий і полягав в тому, щоб зіграти весілля і за рахунок подарованих нам грошей розрахуватися з її боргами перед банком, а також поїхати у якусь поїздку, на море.

Я поцікавилася, як вона собі це уявляє, оскільки навіть організація весілля потребує чималий грошових вкладень. Я люблю Катю понад усе, але при цьому вважаю, що кожна людина повинна вміти забезпечити себе, а особливо, коли є фінансові трудн0щі. Вона чудово розуміє, що у мене багата рідня, а тому вони не будуть скупитися на подарунки на весілля. Можливо, подарують ще одну квартиру, або поїздку на дорогий курорт.

 

Мої друзі та родичі проти нашого союзу. Кажуть, що вона 0бдере мене до нитки. Вони вважають, що ніякого кохання у неї до мене немає, хіба лише до мого будинку, машини та заробітку. Мені чомусь дуже хочеться вірити, що її тримає, у першу чергу, любов.

Відмінно розумію, що якщо погоджуся на цю авантюру, то потім буду шкодувати про це, але і чекати ще кілька років, коли зважуся зробити пропозицію у мене не має наміру.

Можливо, після весілля наше кохання лише стане міцнішим, але може і вийти так, що вона п0кине мене після того, як я оформлю на неї будинок. Я не знаю, як мені вчинити: слухати своє серце чи думку близьких людей?

Оцініть статтю
Я забезпечую свою дівчину та її сина понад два роки, а тепер сумніваюся чи потрібно на ній одружуватись