Я забезпечую свою дружину, а також усю її родину

З Оксаною ми одружені уже понад 3 роки. За цей час вона закінчила навчання в університеті, але так і не знайшла роботу. Тобто, як ви можете зрозуміти, протягом подружнього життя забезпечував повністю її я.

Ви не подумайте, я не маю ніяких заперечень. Сам працюю у солідній компанії та отримую чималу заробітну плату, тож можу спокійно утримувати сім’ю. Вважаю, що жінці не обов’язково будувати успішну кар’єру, якщо вона сама цього не бажає, звичайно. Зате в Оксани буде більше часу на дітей, догляд за собою.

Головна біда в тому, що не лише моя дружина не хоче працювати, але й вся її родина. Теща постійно скаржиться на низьку пенсію та високі ціни. Ну я можу це зрозуміти, але прохання переказувати частину свого доходу їй та ще й молодшій доньці – ні. Так-так, в Оксани є сестра, Мирослава, котра також сидить на батьківській шиї, а точніше – на моїй. А у мене в самого батьки уже пенсіонери, хоч й думати не хочуть про те, щоб сидіти вдома та ще й вимагати у мене їх забезпечувати.

Зараз теща із тестем, який до слова також сидить вдома і нічого не робить, хоч руки має роботящі, та сестрою Оксани живуть у моїй квартирі, яку я придбав для пасивного доходу, – ніколи не знаєш, що може трапитись у житті. Мало того, що ніякого заробітку від них немає, так я ще й придбав їм усю техніку та періодично переказую кошти, по-іншому Оксанка ображається.

Я уже пропонував влаштувати Мирославу секретаркою до себе у фірму, та вона відмовилася. Напевно, уже звикла, що працювати не потрібно, а грошей на бутіки та салони достатньо. Чому ж вона собі чоловіка не знайде? – Не знаю. На всі мої розмови щодо цієї ситуації, дружина не реагує. Не хочеться мені розводитися з нею, адже кохаю.

Підрахувавши усі витрати, із жахом зрозумів, скільки ми могли дозволити уже собі: і на море два-три рази на рік їздити, і машину новішу придбати, ба навіть у власний бізнес вкласти. Скоро у нас буде сімейна зустріч, де я планую повідомити, що мій гаманець для них відтепер закритий. Нехай Оксана ображається, все ж я одружувався лише на ній, а не на всій її родині. Ми навіть дитину не можемо народити, – уже не потягну. Сподіваюся мої підрахунки її в цьому переконають.

Оцініть статтю
Я забезпечую свою дружину, а також усю її родину