Я зібрала продукти у пакет та вже хотіла йти, як у слід почула крик касира

Ох, якби ви знали, наскільки неприємна ситуація трапилася із мною сьогодні у супермаркеті! До тепер не можу прийти до себе, соромно неймовірно. Зайшла після роботи у місцевий магазин, купити продукти додому, а то холодильник був уже порожній. Звичайно, була дуже стомленою і мало розуміла, що відбувається навколо. Напевно з годину набирала повний кошик, а на самій касі почало відбуватися щось дивне.

У мене є їхня бонусна карта. Касир спитала чи можна списувати накопичення і я ствердно кивнула. Перепитавши чи все пройшло, я зібрала продукти у пакет та вже хотіла йти, як мені у слід крикнула жінка: «А оплачувати ви не збираєтесь?». Я аж завмерла на місці. Як оплачувати? Я ж уже…

Виявляється, бонуси покрили далеко не всю покупки, що і слід було очікувати, різницю потрібно доплатити. Людей зібралося за мною чимало, все-таки кінець робочого дня, всі поспішають, стомлені хочуть чимшвидше добратися до власних домівок. Почала я шукати банківську картку у сумці, у мене, як на зло, немає жодної готівки.

Шукала хвилини зо 2, перш ніж подала її касирові. І що ви думаєте?? – Недостатньо коштів! Люди почали на мене злитися, казати, що я затримую чергу. Мені спало на думку, що я просто дала не ту картку, у мене ж їх декілька, і почала порпатися у кишенях заново. Стояла усе вся червона, руки тремтіли, навіть язик став заплітатися.

Як тільки оплатила, вилетіла з супермаркету в одну мить! Це ж треба так осоромитися. Більше ніколи не піду туди.

Оцініть статтю
Я зібрала продукти у пакет та вже хотіла йти, як у слід почула крик касира