Як Андрій повернувся з відрядження і не впізнав свій дім.

Андрій із початку одруження з Катею, не міг знайти спільну мову з тещею. Коли чоловік одружувався він навіть подумати не міг наскільки серйозного суперника знайшов собі. Теща і зять були дуже різними людьми, але однаково любили Катерину і старалися робити все найкраще для неї. Але, на жаль, це ніяк не зближувало їх, а навпаки кожен хотів довести свою любов. І в них практично виникали змагання з цього приводу. Марія Миколаївна, так називалася теща і її зять, коли були з кимось у дружньому колі, то старалися показувати, які в них хороші стосунки. Але коли залишалися на одинці, то це було нестерпно. Вони просто терпіти один одного не могли. Вони практично не скандалили, але все ж таки не втрачали можливості чимось один одного доректи.

Коли Андрій із Катею ходили в ресторан на сімейні вечері, то там обов’язково була Марія Миколаївна. І вона старалася завжди обирати такі страви, які зовсім не смакували зятю. А були випадки, коли чоловік просто не хотів вечеряти або ж обідати з тещею, бо з нею йому було просто скучно. Ну і жінка не втрачала можливості якось насолити, як то кажуть, своєю “улюбленому зятю”. Приходила в гості до подружжя і старалася наводити там свої порядки. І завжди знаходила щось таке, що пригнічувало в Андрію чоловіка. То тумбочка неправильно закручена, то в умивальнику кран тече. А ще їй не подобався ремонт, який він своїми ж руками зробив. Якось нашого героя викликали у термінове відрядження, він був змушений поїхати. Поїздка тривала близько місяця. За цей час Катерина якраз мала народити, бо був вже кінцевий термін. Жаль, що коханий не побував на родах і першим не побачив свого малюка. Але невдовзі він повернувся. І не впізнав свій будинок.

Вся техніка була замінена на нову, мікрохвильовка, яку Андрій купив буквально два місяці тому, виявилася несправною і теща просто її викинула. Кухня пофарбована в інший колір. Шпалери у коридорі також були замінені. А ще змішувач у ванній був новий. Андрій вирішив запитати дружину, що трапилося. А вона йому у відповідь:

Поки тебе не було, то моя мама вирішила трохи похазяйнувати і навести все на свій лад. Потім чоловік запитав дружину чи надовго в них поселилася теща. А жінка йому відповіла:

– Ну може на два роки, може на три. Вона переїхала, щоб мені трохи допомогти з дитиною і по дому. Так що тепер ми будемо всі разом жити. А насправді причина такого різкого переїзду в дім до молодят, Марії Миколаївни була в тому що, вона не впевнена була, що зять зможе прогодувати сім’ю на свою зарплату і була готова допомагати своєю пенсією й няньчити внука. Андрій зрозумів це і невдовзі знайшов нову, більш оплачувану роботу і тільки так теща з’їхала. Зрозумівши, що їм на все вистачає. Тепер наш герой не може натішитися, коли приходить у свій дім, а там все залишається так я було, так як зробив і хоче він.

 

Оцініть статтю
Як Андрій повернувся з відрядження і не впізнав свій дім.