Як цілеспрямованість допомогла змінити життя

Осінь 1992-го року познайомила мене з Ольгою. Саме про неї я хочу розповісти вам далі.

Мене прийняли до омріяного вишу столиці. В перший день навчання я помітила дівчинку, що сиділа за останньою партою великої авдиторії. В той час, коли всі захопливо знайомились один з одним, вона спокійно читала книгу. Щось в ній було такого, чого не було в інших студентів. Я вирішила підійти до неї й зовсім про це не шкодую. Вона глянула своїми радісними очима у вічі та щиро усміхнулась. З того часу вона стала моєю найкращою подругою.

Ольга ніколи не мала розкішного вбрання і навіть часом їй взагалі не було що одягнути, крім стареньких потертих джинсів та чорної футболки. Вона змалечку тяжко працювала, тому що у ранньому віці п0меp головний годувальник сім’ї – батько. Жила вона в селі під Києвом у старенькому домі, як зовні, так і в середині був схожий на хлів. Вставала о 5 ранку, щоб впоратися з усіма домашніми обов’язками. У школі завжди глузували з неї, тому вона довгий час не мала подруг. Проте, попри тяжкі обставини, Оля не забувала про навчання. Часто сиділа вночі та читала різну літературу. Особливо їй подобалися книги про різні поїздки й головною її мрією було поїхати у подорож Європою.

В університеті її життя кардинально змінилося. Вже на першому курсі вона потоваришувала з усіма в групі. Також мала дуже хороші відносини з викладачами. На першому курсі всі зрозуміли, що дівчина дуже розумна. Вона ніколи не гордилась своїми знаннями, а навпаки хотіла допомогти кожному зрозуміти теми, що давалися їм важко. Ніколи не відштовхувала інших.

Її цілеспрямованість та працелюбність зробило свою справу. Сьогодні їй 47 років, вона має прекрасних двох донечок та чоловіка. З сім’єю побудували котедж у хорошому районі під Києвом та мають свою справу. В їхньому ресторані допомагають донечки. Вони так схожі на ту щиру та привітну дівчинку Олю з великої авдиторії. Її мрія справдилась, адже цього року подруга відправилась з чоловіком подорожувати по Європі на цілий місяць.

Ось як з непримітної та бідної, але цілеспрямованої дівчини виросла успішна та головне щаслива жінка.

Оцініть статтю
Як цілеспрямованість допомогла змінити життя