Як коханий на підпиtку розказав про свою другу родину

Сім’я  затишна гавань, в якій хочеться сховатися від усіх тривог, знайти спокій і турботу, відчути підтримку і любов. Але навіть в самій тихій гавані може виникнути шторм, який змете все звичне і переверне з ніг на голову. Підозри, ревнощі, зрада  вони здатні зруйнувати наше крихке щастя, для цього достатньо лише одного необережного слова чи дії.


У свої 30 років я почувала себе самою щасливою жінкою на планеті. Я гарно виглядала, була в шикарній фізичній формі, мій бізнес розвивався з шаленою швидкістю, а саме головне, я була оточена любов’ю і турботою чоловіка.
8 років тому я потрапила в лікарню з переломом руки і там познайомилася з професором, він консультував мене. Лікар був на 22 роки старший за мене, але вразив мене своєю вихованістю, інтелігентністю та почуттям гумору. Між нами зав’язався роман, який закінчився казкою – ми одружилися.


Коханий носив мене на руках в прямому і в переносному сенсі цього слова, обожнював, виконував всі забаганки, часто дарував подарунки та квіти. Мрія, а не чоловік. Я теж його шалено кохала, наші почуття були взаємними, не вважаючи на велику різницю у віці.


І зараз, аналізуючи наше сімейне життя, мушу визнати  так, мені всього вистачало  турботи, любові, грошей, сеkсу. Я жодного дня не почувала себе непотрібною, мною завжди цікавилися, нам з чоловіком було добре вдвох.
Одного разу мій коханий повернувся пізно після складної операції. Він був втомлений і дуже сильно на підпитку. Операція пройшла не вдало і вони з лікарями затрималися за коньяком.


Дома він ще трохи випив і почав розмовляти. Спочатку я не прислухалася, мовляв, та що там п’яненьkий бурмоче, а потім щось мене насторожило. Я почула, як чоловік промовив: «Наталю, кохана, заберемо дітей, і гайда на море!».

Хто така Наталя? Мене звати Ірина! І що за діти? У нас з чоловіком не має дітей!
Я прибігла до нього на кухню, щоб все з’ясувати, але було пізно. Чоловік міцно спав, поклавши сиву голову на стіл.
Я ледь дочекалася ранку. Я хотіла обережно розпитати, чи то правда, а якщо ні? Скандалити з чоловіком не хотілося.
Тим паче він поводив себе спокійно, як я потім зрозуміла, що він нічого не пам’ятає.


Все минулося, наші відносини не змінилися. Але час від часу я пригадувала ту його розмову на підпитку. Сумніви бентежили мене, я стала підозрілою та нервовою.
Я звернулась до приватного детективу.
Через 10 днів отримала звіт. До останнього надіялася на гарні новини. Але, то була гірка правда. Мій коханий мав другу родину. Там була жінка Наталя і двоє хлопців-близнят 5 років.


І як мені жити? Удавати, що нічого не трапилося? Але ж чоловік мене зрадив! Та й ще там дітей народили! Що робити?

Оцініть статтю
Як коханий на підпиtку розказав про свою другу родину