Як любов до себе відновила кохання в сім’ї

У школі за моєю подругою бігали майже всі хлопчики класу. Вона була весела, щира, красива. У старших класах завжди намагалася стильно одягатися, відвідувати косметолога і робити все, щоб подобатися всім навколо, а головне – собі.

В університеті Аня познайомилася із хлопцем, який одразу запав подрузі у саме серце. Після двох років побачень та спільного часу, він зробив їй пропозицію. У них було неймовірне весілля.

Його батьки також сподобали Аню. Дуже рідкісний випадок, коли свекруха та невістка немов подруги. Разом ходили на шопінг, їздили у відпуск лише двоє, із радістю ділилися рецептами. Здається, подруга з чоловіком жили душа в душу.

Незадовго після весілля у них народилися дівчатка-близнята. Подруга пішла з улюбленої роботи для того, щоб повністю віддати себе дітям. Я бачила, як їй важко справлятися із двома одразу, хоч мати чоловіка завжди намагалася допомагати.

З часом Аня все менше часу приділяла собі: менше фарбувалася, одягалася у простіші речі. Подруга намагалася всі кошти вкладати у дітей. Насправді я все менше і менше бачила у ній ту красиву та веселу дівчинку зі школи.

Що важливо, що Аня почала вважати, що чоловік її розлюбив. Вона щоразу казала, що він заглядає на красивих дівчат на вулиці, менше проводить із нею час. А звинувачувала у всьому себе. Я вирішила, що так більше продовжуватись не може і зустрілася із чоловіком Ані.

Коли я йому розказала, як себе почуває подруга і запитала його чи справді він вважає її не такою як раніше, Ігор здивувався. Виявляється, він безмежно кохає її і навіть не думав задивлятися на когось іншого, хоч погодився, що Аня перестала підтримувати свою красу.

Тож наступного ж дня він попросив свою матір відправитися з Анею, щоб та купила косметику, змінила свій гардероб, відвідала салон краси і знову почала сама собі подобатись. Сам взяв відпуск на роботі та купив путівки на море.

Близнятка залишилися у свекрухи, а подруга з чоловіком мали можливість знову відчути метелики у животі, немов вперше.

Оцініть статтю
Як любов до себе відновила кохання в сім’ї