Як тобі живеться з цією нед0лугою базікалк0ю?

Налякані ворони бояться кущів, а обпалившись на молоці, дмеш на воду, вірно ж?
Ось і багато чоловіків, чий перший шлюб був невдалим, уникають шлюбу другого. І мене спіткала так доля.
Перший шлюбний досвід був жахливим. У мене була сильна емоційна прив’язаність до жінки. Відносини ніколи не були рівними. Розрив був дуже різким і грубим. Практично відразу (приблизно через місяць) вона стала жити вже з новим чоловіком. А я зробив висновок, що мені потрібно побути на самоті. Навіть почало подобатися холостяцьке життя.
Але ось пів року тому я познайомився з молодою жінкою, стосунки стали розвиватися стрімко, ми стали зустрічатися, недавно вона переїхала до мене і невдовзі ми одружилися. Я сам такого від себе не очікував. Вона влаштовує мене за всіма мірками – в ліжку просто вогонь, абсолютно повна відсутність комплексів, розуміємо один одного навіть не з півслова, а з пів думки. Вона чарівна жінка, запаморочила мене своєю турботою, увагою, чистотою у квартирі, смачними вечерями та коханням.

Ми стали дуже близькі, збігаємося за інтересами, за поглядами на життя, за цінностями, принципами. Ми повністю відверті один з одним, між нами повна довіра, взаєморозуміння, підтримка, збіг думок з усіх важливих життєвих питань.
Вона ідеальна! Ну правда. Я навіть не ревную її до колишнього чоловіка, хоча по своїй натурі я доволі емоційний і маю здатність все перебільшувати та фантазувати.
Може він чимось кращий за мене, заробляє більше? Але моє кохана мене повністю заспокоїла, мовляв, не бури дурного в голову – тb самий найкращий чоловік в моєму житті.

Вона навіть нас познайомила, ми продавали стару автівку, а покупцем виявився її колишній чоловік, вони не бачилися ще зі студентських років, коли й розлучилися. Це був інтелігентний мужчина, видно, що освічений, вихований. Ну і звичайна ж річ, коли ми з ним оглядали автомобіль, мова зайшла про жінок. Він нерішуче запитав мене: Як тобі живеться з цією недолугою базікалкою? Я спочатку взагалі не зрозумів, кого він має на увазі, а потім як зрозумів….
«Не розумію, про що ви? Про мою дружину? Це я хотів спитати, я ви могли втратити такий скарб?!» – і ми почали палити цигарки… Він почав перепитувати: «А вона досі така балакуча? Годинами може розмовляти… А цей яскравий колір волосся.. Жах! А ця її звичка залишати брудний посуд до самого ранку…. Він говорив і говорив. У мене склалося таке враження, що він взагалі говорить про іншу жінку. І він зовсім не знає мою кохану. Мене всі ці речі зовсім не дратували. Навпаки. Мені дуже комфортно у сімейному житті.

І тут пригадав подібну ситуацію. Якось розмовляли з сусідом, і пригадали нашого колишнього однокласника. «А ти бачив його молоду дружину? Викапана принцеса! Довге волосся, великі очі та пишні груди. Пощастило так пощастило!» – пліткував приятель.

А за декілька днів я випадкова побачив ту «принцесу». Високого зросту дорідна білявка вагою близько 120 кг. Це що, жарт?
Та, ні не жарт! У кожного своє почуття краси та своє сприйняття світу, свої емоції та вподобання. Те, що комусь смачне, іншому не смакує. Так і з жінками.
Треба цінувати це в людях, не обов’язково приймати це, але критикувати людей за їх вибір, мрії, світогляд – це низько для кожної людини.

Оцініть статтю
Як тобі живеться з цією нед0лугою базікалк0ю?