Як я черговий раз розчарувався в жінках.

Зовсім недавно у моєму житті сталася досить прикра історія. Я хочу поділитися нею з вами. Я працював водієм автобуса. Мої маршрути могли тривати інколи тиждень, а може й місяць. Займався я перевезеннями людей за кордон. Робота мені подобалася, мене завжди вабила дорога багато красивих місць. Єдине, що не влаштовувало, те що постійно повинен вести сидячий спосіб життя. Але це не вбило в мені любов до поїздок. Одного разу я мав маршрут в Італію. Країна красива, є багато відомих історичних пам’яток, мені дуже подобалася культура і традиції італійців. Був дуже радий, що їду саме туди. Ось і наступив день, коли я і мої пасажири вирушали в дорогу. Всі готові до виїзду. От ми і вирушили.

Біля мене сіла жіночка, років так сорока, а мені на той час було тридцять. Вона мені дуже сподобалася. Ми розговорилися, зрозуміли, що у нас багато спільного. Виявляється вона їхала в Італію до своїх родичів провідати їх, бо вже давно не була. Всю дорогу ми говорили, розповідали різні історії один одному, сміялися жартували. Я зупинявся часто на заправках, ми виходили пити каву. Невдовзі дорога добігала кінця і ми приїхали. Я не хотів втрачати зв’язок з Олею, так звали цю жінку, тому попросив у неї номер телефону і запитав, коли вона повертається додому. Оля сказала, що буде там всього два тижні. Дала мені свої контакти. Я дуже зрадів, адже мені і справді запала в душу, як то кажуть, ця жіночка. Як бачите до тридцяти я нікого не міг собі знайти, а тут ніби якесь зачарування.

Я повернувся додому, назад в дорозі цілий час думав про неї, про Олюсю. Потім ми почали зідзвонюватися, звичайно, що перший крок зробив я і набрав номер телефону Олі також першим. Ми кожного дня спілкувалися, вона розповідала мені про свої буденні справи, а я їй. Я розумів, що потроху закохуюся і не міг дочекатися зустрічі з Ольгою. Як тільки вона повернулася, я одразу ж запропонував їй зустрітися. Якщо чесно, то марив вже тією жінкою, хоч ми й бачилися один раз, але мені ніхто ніколи ще так не подобався. Олічка погодилася зустрітися зі мною. Я все обдумав і вирішив поїхати на два дні з нею в гори, там свіже повітря, ми зняли собі будиночок. Людей навколо мало, природа, все було дуже гарно. Так і закрутилися наші відносини. Ми провели прекрасно час на відпочинку, вона була дуже задоволена.

Ну і нарешті, ми почали зустрічатися. Але якби я знав, що мене чекає далі. Я не розумів чому, але Ольга завжди не хотіла йти зі мною гуляти нашим містом, взагалі вийти десь в кафе або в парк. Наші зустрічі відбувалися практично кожного разу у мене вдома. Ну мені звичайно це подобалося я жив сам, мені квартиру купили батьки.

Але попри все, я не розумів чому ми не можемо з’являтися в людних місцях. Питався про це кохану, а вона знаходила завжди якісь відмовки. То погода погана, то вона ненавидить кафе. Одним словом мені було дуже цікаво розібратися в тому, чому ми нікуди не виходимо. Якось я хотів зробити сюрприз Олічці, організував їй красивий пікнік недалеко від нашого міста, замовив музикантів, хотів відпочити. Знав, що вона не любить шумні місця, тому зробив усе, щоб було добре коханій. Але от про свою ідею не повідомив їй. Вирішив забрати її з дому, я знав, де вона живе, бо чув як кожного разу викликала таксі на цю адресу. Я хотів відвозити жінку сам додому, проте вона ніколи мені цього не дозволяла. Так от, я зібрався і поїхав за Олею.

Приїхавши я побачив картину, яка мене дуже вразила. Оля сиділа на лавочці й обіймала якогось мужчину. Згодом до них підбігла маленька дівчинка вони встали і пішли до під’їзду. Я в той момент не знав вже що й думати. На наступний день подзвонив Олі й сказав їй про все. І ви знаєте вона призналася, в неї є чоловік і дитина. Мені було неприємно це чути. Але стосунки наші не закінчувалися. Виходить, що вона продовжувала брехати чоловіку. Але я ніяк не міг покинути кохану. Якось вона приїхала до мене пізно вночі і просилася переночувати. Я звичайно пустив її. Хотів дізнатися, що трапилося. Але Ольга мовчала вона провела у мене ще тиждень. Якось я зустрів Наталю, Оліну подружку і аж тоді багато чого зрозумів.

Виявляється, вона живе у мене, бо чоловік її просто вигнав за зраду. А про наші відносини ніхто, окрім Наталі, не знав тому жінка сказала, що вигнав точно не за зраду зі мною. Виявляється Оля крутила роман ще один, окрім мене. Як же мені було тоді бридко дивитися на неї, ми закінчили будь- які відносини. Не знаю, де вона тепер і що робить, мені ще довго було погано. Я страждав, але краще жити ось так, ніж завжди обманутим.

Оцініть статтю
Як я черговий раз розчарувався в жінках.