Як я перейшов на фрукторіанство

Веганів і вегетаріанців зараз досить багато, тому багато хто добре знає людей з таким способом життя.
А ось ви знаєте кого-небудь, хто їсть тільки фрукти та овочі?


Я харчуюсь їжею рослинного походження, плодами, які не піддавалися термічній обробці. В основному їм велику кількість різноманітних фруктів.
У моєму раціоні присутні майже всі ті фрукти, які можна знайти в магазині. У мене, як у всіх, три основних прийома їжі: сніданок, обід та вечеря.
Ще я п’ю дуже багато зелених соків. До переходу на фрукторіанство я жив так само прекрасно, як і зараз.


Мій теперішній раціон не сильно відрізнявся від раціону на основі сироїдіння: я харчувався рослинною їжею. Для мене самою головною відмінністю є те, що я припинив їсти сухофрукти та вживати страви, які складаються з багатьох інгредієнтів. Зараз намагаюсь вживати все окремо. Наприклад, з’їдаю банан, і тільки через годину – манго.

До сироїдіння я був веганом, а до цього – вегетаріанцем, і мій шлях дуже усвідомлений, мені завжди було комфортно з тим харчуванням, якого я дотримуюсь.
Перехід пройшов дуже плавно і природно. За пару місяців до цього я вирішив, що хочу спробувати такий тип харчування. Будь-яке моє рішення завжди втілюється в життя поступово. Кожен раз, перед тим як вибрати певний тип харчування, я вивчаю досконально питання, читаю літературу, яку можу знайти, і по можливості знайомлюся з людьми, які дотримуються такої системи. Після отримання всієї інформації, кілька місяців обдумую і приймаю рішення.

Я вирішив, що після Пасхи перейду на фрукторіанство, і перейшов.
Попередньо я готував організм. Очищував його голодуванням на соках, на кокосовій та звичайній воді. Перехід був для мене легким, бо я підійшов до цього усвідомлено. Коли робиш щось свідомо, то тобі не може бути важко. Складно буває тільки тоді, коли йдеш проти своєї волі, проти того, що тобі подобається. А мені було дуже радісно, тіло і душа цього вимагали.


Мені все одно, як до цього поставяться інші. Це питання мене хвилювало найменше, та й зараз не хвилює. Але я не чув ніяких негативних висловлювань від оточуючих.
Що стосується м’яса, я не вважаю, що в ньому є якісь елементи, яких мені не вистачає. Я м’ясо взагалі не їм з дитинства і переконаний, що це виключно шкідливий продукт для людини, який не можна вживати ні в якому разі.
Я не вважаю, що в моєму харчуванні не вистачає корисних речовин. Навпаки, продукти, що входять в мій раціон, містять повний набір мікроелементів, ензимів, вітамінів.

Я харчуюсь рослинною їжею, в ній є абсолютно все, що потрібно людині для здоров’я та щастя.
При розробці режиму харчування я ні з ким не консультувався, завжди слухаю тільки своє тіло. Воно мене ніколи не підводило. Ми з ним живемо в повній гармонії, я з ним завжди розмовляю, слухаю його і чую. Певного раціону у мене немає, я завжди вживаю сезонні овочі та фрукти. Ті, що зараз ростуть, я вважаю оптимальними для харчування.
Я люблю майже всі плоди, які пробував.


Фрукти – моя улюблена їжа, та одні з найбільш будь-яких – банани, ананаси, манго.
Моя фігура, стан шкіри та волосся не сильно змінилися, так як я недавно харчуюсь таким чином. Коли перейшов з веганства на сироїдіння, помітив значне поліпшення, тому що ці типи харчування відрізняються. Самопочуття, як мені здається, не залежить тільки від харчування. Харчування – це одна зі складових цілого комплексу, який формує твоє самопочуття, тому я не можу сказати, що моє якось змінилося. Я регулярно очищуюся. Раз в тиждень голодую на суху, проводжу тривалий детокс на воді, соках, кокосової води.


Щоранку приймаю яблучний оцет для очищення і постійно п’ю зелені соки.
Я люблю спорт і активно їм займаюся. Зараз намагаюся проводити якомога активніше кожен свій день. І, звичайно, щодня бігаю. Все своє життя я намагався якомога більше і частіше подорожувати. Як тільки у мене з’являється можливість, я відразу їду кудись.
У мене немає шкідливих звичок. Я не вживаю наркотики, алкоголь, навіть на свята, та не палю. Мені це не потрібно. Ніхто з моїх рідних не дотримується фрукторіанства, але вся моя родина – вегани.


Веганство, фрукторіанство і таке інше – це не обмеження в їжі, це просто спосіб життя, те, що люди вибрали для себе.
Мама мене завжди і у всьому підтримує, тому ніяких конфліктів не було.

Оцініть статтю
Як я перейшов на фрукторіанство