Як я зіпсувала весілля через недовіру нареченому

Нещодавно я вийшла заміж. Мій обранець красивий, молодий та успішний чоловік. Насправді, я з ним знайома ще зі шкільних років, і вже тоді була повністю закохана у нього. До слова, як і вся школа. Хлопець він був завидний: дівчата зі всіх класів бігали за ним.

Звичайно, я була не з-поміж таких. Розумні жінки зроблять все, щоб чоловік сам закохався у них. Так я і зробила. Ходила у спортзал, правильно харчувались та різносторонньо розвивалась, щоб вміти підтримати розмову на будь-яку тему. Власне, на цей момент школа уже закінчилась, а я й уже не пам’ятала своє шкільне кохання.

Та доля мала свої плани. Як ви думаєте, кого першого я побачила, вступивши в університет? – Правильно, його. Роман виявився моїм одногрупником, і на диво, він мене пам’ятав, дівчинку із паралельного класу. Так і зав’язалися наші стосунки.

Роман все ще був завидним нареченим, проте я не бачила жодного його погляду у сторону іншої красивої дівчини. Здається, все змінилося після весілля.

Пройшло лише два тижні з дня нашого розпису, організація красивої церемонії для гостей та нашої подорожі була у самому розпалі. Я почала помічати дивну поведінку Романа.

Кожного разу, коли роздавався дзвінок на телефоні, він йшов в іншу кімнату, та й телефон завжди був при ньому, не даючи мені побачити навіть його нові смс. Що дивно, декілька раз в тиждень Роман почав затримуватись довше на роботі, або зовсім йшов кудись, не кажучи мені точно куди.

Я почала хвилюватися: невже у Романа появився хтось на стороні, і це ж прийшло лише два тижні після весілля! Моя гордість не дозволяла слідкувати за ним чи тайком забрати телефон і прочитати всі смс та дзвінки, але й жити я так більше не могла.

Що остаточно змусило мене розставити всі крапки над і, це розповідь подруги, яка бачила Романа із якоюсь дівчиною у кафе. Подруга розказала, що бачила як мій чоловік мило бесідував із молодою блондинкою за обідом. Якщо це була ділова бесіда, чи якась знайома: чому Роман сам мені нічого про це не розказав?

Ось так зникла моя гордість, і коли чоловік був у душі, я взяла його телефон та прочитала останні смс. У всіх була мова про зустрічі, у різні години, але всі у кафе чи ресторанах. Не витримавши, я почала скандал, як тільки Роман вийшов з ванни.

Після моїх слів про подружнє життя, кохання, довіру та зраду, Роман лише розсміявся. Звичайно, йому не сподобалося, що я тайком взяла його телефон, але докоряти не став.

Так я дізналася, що ніякої зради не було! А дівчина, з якою чоловік зустрічався – організатор весілля. Марина, його давня знайома, працює у відомій компанії організації свят та радо погодилася допомогти з незабутнім сюрпризом для мене у день нашої з Романом святкової церемонії.

Лебеді, повітряна куля, шоу феєрверків та багато іншого було б приємною несподіванкою для мене, якби я довіряла своєму чоловікові. Так я зіпсувала всі сюрпризи – ніколи собі цього не пробачу.

Щоб я повірила, Роман особисто познайомив мене із Мариною. Вона показала всі плани та схеми з організації. А мій чоловік лише сміявся із такої ситуації, а я вирішила, що більше ніколи не буду ставити під сумнів вірність Романа.

Оцініть статтю
Як я зіпсувала весілля через недовіру нареченому