Як я зрозумів, що коли стосунки розвиваються надто швидко, це мене чомусь зупиняє.

Хочу поділитися з вами своєю історію. Мене звати Василь. Я працюю начальником відділу кадрів у одній із найбільших фірм нашого міста. Робота мені дуже подобається. Заробітна плата хороша. Грошей вистачає на все. Потихеньку відкладаю свої заощадження на власну квартиру і хочу створити сім’ю. А на даний час я живу зі своєю мамою. В принципі я ніколи її й не покидав, хіба, коли їздив на навчання в університет у студентські роки. Зараз мені вже тридцять шість років, робота, є машина, я практично сам досягнув все те, що зараз маю. Тому сміло можу тепер створювати своє сімейне гніздечко. Звичайно, що у мене було дуже багато різних жінок, з однією навіть довший час зустрічався думав вже будемо одружуватися, але, на жалЬ, не склалося. Кожного разу було щось не так у стосунках із жінками, яких я зустрічав. Тому, напевне, й залишився до такого віку сам. Проходив час, у мене завжди було все однаково – робота, дім, мама.

Єдине, що змінилося це те, що я купив нарешті довгоочікувану квартиру. Залишалося зробити там ремонт і купити меблі. Але це вже було не проблемою для мене. Якось я повертався з роботи додому, був сильний дощ і гроза. Бачу на дорозі стоїть жінка, вся вже змокла і зупиняє машини, щоб кудись доїхати. Я навіть не думаючи, вирішив зупинитися. Виявилося, це була молода жіночка, красива, охайна і привітна. Ми розговорилися по дорозі, вона розповіла мені, що саме поверталася із тренування. Соломія, так звали дівчину, працювала фітнес тренером. І ви знаєте, вона мені надзвичайно сильно сподобалася і я вирішив не гаяти часу, взяти номер телефону і запросити на побачення свою нову знайому. На наступний день подзвонив до неї і запропонував сходити в ресторан, який знаходився неподалік від її роботи. Соломійка прийшла вся така гарна і усміхнена. Я подарував їй букет троянд, а перед тим як подарувати саме ці квіти вирішив зайти на її сторінку у соціальній мережі і побачив, що вона обожнює троянди.

Ми сіли за столик, замовили смачні страви. Моя нова обраниця вибрала біле вино і пасту з морепродуктами. А я в свою чергу обрав суші. Алкоголю не вживав, бо був за кермом. Я з дівчиною сиділи в такі милій обстановці, обговорювали різні теми. І якось торкнулися розмови про дітей. Мені було цікаво про таке говорити, але так як сприймала це Соломія, я просто не очікував. Вона намагалася донести мені, що діти це не найпрекрасніше в житті і окрім того, є багато різних радостей. Я трохи був не згоден з нею, адже, що може бути краще, ніж, коли ти приходиш додому і тебе зустрічають ці милі створіння, коли кажуть на тебе тату або ж мамо, коли обіймають і щиро сміються. На жаль, в цьому наші думки розходилися. Мені навіть стало якось неприємно чути таке від дівчини. Але більше ми до цієї теми не поверталися. Соломійка почала запитувати мене про ціну мого автомобіля, скільки палива я витрачаю. Якісь такі дивні питання. А потім  вирішив розповісти жінці про свою покупку, яку нещодавно здійснив. То вона враз почала дізнаватися також і ціну квартири. Питалася, який саме ремонт я хочу і які меблі, скільки коштує квадратний метр. Мені було незвично трохи чути таке від жінки, яка сидить зі мною перший раз на побаченні.

Ну, але якось наш вечір підбіг до кінця. Ми розійшлися по домівках. Через два дні я бачу як від Соломії до мене приходять повідомлення з фото інтер’єром кімнат. І вона пише:- Ось дивися, яка ця кухня красива, а цей диван зводить мене з розуму. Якщо чесно, то мені був незрозумілий хід таких думок обраниці, напевне, думала, що ми разом поселимося у мою квартиру і вона одразу стане там господинею. Якось забагато взяла на себе ця особа. Я хотів спочатку трохи позустрічатися, дізнатися більше про неї, а не отак одразу йти жити разом і створювати сім’ю. Розумів, що вже не молодий, але таких швидко розвиваючих стосунків, я також не хотів, тому і припинив спілкування з дівчиною. Надіюся вона знайде ще своє щастя.

Оцініть статтю
Як я зрозумів, що коли стосунки розвиваються надто швидко, це мене чомусь зупиняє.