Як я зустріла маминого синочка

У 23 роки я вийшла заміж за чоловіка мрії. Однак, як у казці про Попелюшку, опівночі карета перетворилась на гарбуз.
Після весілля я зрозуміла, що мій чоловік постійно жив за спідницею своєї матері та тепер я маю стати для нього нянькою. Почалося все з того, що я чула щоразу “а мама інакше готує”, “а мама пере іншим порошком”, “а мама мені прасує увесь одяг, навіть спідню білизну”. Голова обертом, еге ж? Я вперше бачила таке.
Розповіла своїй мамі, вона сказала, що треба просто давати чоловіку більше турботи. Та це було не так. Далеко не так. Я просто мала стати копією своєї свекрухи. І від цього у мене ледь дах не поїхав.
Свекруха мене не полюбляла, що очевидно. Постійно давала поради, як догодити її сину. Рік я жила у такому шлюбі. Наче одружилася зі свекрухою. Постійно намагалася догодити, відповідати якимось критеріям.
А потім подивилася на свою подругу, яка у шлюбі вже 5 років.. У них найздоровіші стосунки, які я колись бачила. Ніхто не намагається догодити. Кожен сприймає одне одного таким, яким він є. Коли виникає конфлікт – вирішують вони його виключно удвох. Наші ж сварки виникали та завершувалися за допомогою свекрухи. Вона всюди свій ніс пхала.
Одного разу я вирішила, що більше ці стосунки не варті мого життя. Дитину я заводити не хочу, адже це буде не наша дитина, а свекрухи. Пов’язувати себе з якимось взірцем, який там мій чоловік намалював – не маю ніякого бажання. Тож я вирішила розлучитися.
Свекруха і чоловік були у відчаї. Бо як це так ініціатором розлучення стала я, а не ідеальний мамин синочок!
“Він давно вже хотів тебе кинути, просто мій син ніколи не зробить боляче”, – єдине, що відповіла тоді свекруха.
А знаєте, що мій чоловік сказав на те, що я вже не можу терпіти цей трикутник “я-чоловік-свекруха”?
Мама давно казала, що ти мені не пара!” Ви це уявляєте? Дуже неочікувана відповідь, чи не так?
Врешті, нехай він живе собі з уявним ідеалом, схожим на маму, або ще краще – хай усе життя живе зі своєю мамочкою.
Я ж краще пошукаю собі справжнього чоловіка, який буде слухати лише себе.
Дуже співчуваю усім, хто має таку проблему та раджу тікати від таких хлопців якнайшвидше. Інакше вам просто доведеться бути копією старої егоїстичної жінки, яка не може відпустити свою дитину та не дає життя нікому.
Хто знає, можливо через роки такого шлюбу я б і сама на таку свекруху перетворилася! Та добре, що все це жахіття закінчилося.
Оцініть статтю
Як я зустріла маминого синочка