Якось зятьок повідомив, що не зрадить моїй доньці лише за однієї умови — якщо квартиру на нього перепишу. Я була приголомшена цими словами, донька все чула. Такого нахабства терпіти не буду, нехай і без батька, але внука виховаю достойно.

Олег мені ніколи не подобався. Наша перша зустріч пройшла не дуже добре — застукала доньку в машині з ним, коли та ж присягалась, що зараз в університеті. Через цього парубка Аліну й вигнали з вишу через часті пропуски. Ну все я говорила доньці, що не пара він їй, але вона й слухати мене не хотіла. Закохалась так сильно. Думала, ну пройде ця любов, та одного разу донька повідомила мені одну новину, після якої я все ж мусила змиритись з вибором доні. Аліна завагітніла.

Жити вирішили в мене, оскільки в нас була трикімнатна квартира, а в Олега батько та матір жили в селі, сам він винаймав однокімнатну. Подумала, ну чого ж молодь має гроші витрачати даремно, тим більше скоро дитинка буде. Я ж для зятя постаралась, а хіба віддячить?

Була тепер у власному домі як прислуга. Прибери, подай, принеси…Продукти зять ніколи не купував, все їли моє. Мені ж не шкода — нещодавно вийшла на пенсію, працюю ще вчителем та й репетиторством займаюся, гроші я мала…Але і дітям час би подумати про самостійне життя.

Вагітність в Аліни проходила досить складно. Спочатку її мучив сильний токсикоз, потім спину ломило. Настрій постійно був нікудишній. Часто вона з Олегом сварилась, а той йшов з квартири. На другий день мирилися.

Якось сиділи з донькою на кухні, я як завжди щось готувала, а Аліна займалась звичною справою — дивилась серіал. Історія там була про те, як чоловік зраджував дружині. Тут донька не витримала й заплакала — гормони зробили свою справу.

— Аліночка, ну чого ти плачеш? — запитала в вагітної доні.
— Мам, а якщо мені Олег зрадить? Що ж я буду робити з дитиною сама! — її плач не стихав, а лише більше посилювався.
— Ну от з чого ти це взяла? Надивишся своїх серіалів і плачеш! Побережи ти нерви, тобі вони ще знадобляться. Та й шкідливо отак по дрібницях себе мучити — для дитяти гірше робиш!

Тут в кімнату заходить зять, який тільки повернувся з роботи. Всю нашу розмову він чув.

— А що, може й зраджу, життя зараз таке…
— Олег, та що ти таке говориш! Хіба так можна з вагітної дружини знущатися? — я побачила, як Аліна знову почала рюмсати.
— Так я не починав…

Такі балачки мені не до душі! Я вважаю, якщо любиш — про зраду й подумати не зможеш. Шкода мені дивитись, як донька плаче через цього Олега!

Якось, коли Аліна задрімала, зять вирішив зі мною поговорити. Те, що він сказав, мене шокувало! Зятьок повідомив, що не зрадить моїй доньці лише за однієї умови — якщо квартиру на нього перепишу. Я була приголомшена цими словами…

Біля дверей стояла Аліна, вона все чула. Олег не став виправдовуватися. Він давно вже собі надумав про моє помешкання. Якось і доньці мізки запудрив, щоб квартиру продати і їм новеньку купити, але обов’язково на Олежика все оформити.

Такого нахабства терпіти не буду, нехай і без батька, але внука виховаю достойно. Хоче Олег квартири — хай йде і сам заробляє, а от так маніпулювати почуттями доньки я не дозволю!

Оцініть статтю
Якось зятьок повідомив, що не зрадить моїй доньці лише за однієї умови — якщо квартиру на нього перепишу. Я була приголомшена цими словами, донька все чула. Такого нахабства терпіти не буду, нехай і без батька, але внука виховаю достойно.