Залишати чи не залишати чайові це цілком ваше право!

Нещодавно вечеряла в одному ресторані, де зі мною трапилась дуже цікава ситуація…Про яку я просто не можу не розповісти!

Мені було дуже сумн0 і нудн0 в той вечір. Всі подруги були зайняті своїми справами, а я просто хотіла десь відпочити та посидіти. Компаньйона на цей вечір не знайшлось, тому я вирішила сама собі влаштувати свято. Нарядилась, нафарбувалась і направилась у ресторан, який знаходився дуже близько до мого дому.

Ресторан виглядав дуже комфортним та красивим. Офіціантка, яка мене тоді обслуговувала була дуже приємною. Я тоді замовила пасту з морепродуктами та бокал шампанського. Ціни в цьому ресторані були не маленькими…Я дуже переймалась, щоб мені хватило грошей, адже з собою готівки було досить мало, всі гроші були на картці.

Повечерявши, попросила офіціантку принести рахунок. На чекові була досить пристойна сума, і мені якраз вистачало готівки на неї. Але так виявилось, що без чайових…

– Перепрошую, можете, будь ласка, підійти? – покликала я до себе офіціантку.
– Я вас слухаю.
– У вас можна розраховуватись карткою?
– Ні, на жаль ми не маємо термінала…

Дивно…Такий дорогий заклад, а розраховуватись карткою не можна…Ну нічого, в мене ж була готівка, а офіціантка цього разу залишиться без чайових. Тим більше замовлення моє йшло досить довго, і вона забула принести серветки.

Розрахувалась, почала одягатись та направлялась уже до виходу, як мене наздогнала ця сама офіціантка, яка мене обслуговувала.

– Перепрошую, але ви зовсім не залишили чайових — грубо сказала дівчина.
– Так, я знаю, в мене всі гроші були на картці…- мені було тоді досить ніяково, адже вся ця картина була просто посеред залу, на очах у багатьох відвідувачів.
– Біля нас є банк, ви можете зняти готівку там.
– Яка наглість, ви зараз вимагаєте з мене чайові?

Офіціантка ще деякий час стояла і випрошувала у мене гроші. Яке ж це нахабство! Залишати чайові було моїм вибором, аж ніяк не правилом, писаним всюди. Це лише добрий тон…А офіціанти цього закладу просто зухвало вимагають кошти…Я пообіцяла зняти готівку і принести їй чайові, але цього не зробила. Більше в цей заклад я не прийду.

Оцініть статтю
Залишати чи не залишати чайові це цілком ваше право!