Залишився без підтримки дружини у складний момент.

Як мене підставила дружина. Сьогодні під час карантину дуже важко, а особливо, коли ти на самоізоляції. Але я чомусь думав, якщо в тебе є підтримка, то не має бути страшно і ти можеш нічого не боятися. Але як виявилося, я, напевне, тільки так думав. Коли я одружився, ми з дружиною отримували приблизно однакову заробітню плату. Саме тоді ми з дружиною вирішили, що однаково будемо приймати участь у наших фінансових витратах. І тому, коли я купляв продукти і все решту в дім, то дружина платила за комунальні послуги. Якщо дружина платила за утримання нашої машини, адже вона також водила. То я виплачував страхівку і решту потреб, які включали в себе користування машиною.

Але зараз, коли наступив такий важкий час. Мені на роботі дуже ввічливо сказали, що у моїх послугах не мають більше потреби. Я розповів про це дружині і вона спитала як я буду оплачувати все те, що обіцяв утримувати. Чомусь дружина вирішила, що на себе вона точно не візьме ті обов’язки, які мав робити я. І більше того кожного дня дружина наполягає на тому, щоб я шукав нову роботу. Коли я сказав, що роботу не так вже й легко знайти, дружина відповіла мені, щоб я не розраховував на її фінансову підтримку. Сказала, що зайвих грошей немає, проте нещодавно бачив, як вона купила собі нове плаття і туфлі.

Вона купляє собі різну косметику, ходить в салон краси мало не щотижня. Це вона робить суто для себе, але точно не для мене. І більше того, вона каже, що в неї немає грошей, коли я прошу не просто дати мені, а позичити. Я не розумію чому так, адже ми сім’я, тому всі складнощі повинні проходити разом. Але, напевне, так думаю тільки я, але точно не дружина. Вона вирішила, що кожен повинен забезпечувати себе самостійно.  Заявила, що якщо я не здатен прогодувати себе сам, то вона в цьому не винна. Я не знаю як знайду роботу, коли зараз такий важкий період, роботи практично немає. А ще дружина знала, що я завжди відкладав гроші і вчора вона витратила більшу половину з того, що я назбирав. Дружина вирішила, що нам терміново потрібен новий диван у вітальню і замовила його, навіть не порадившись зі мною. Загалом я зараз у важкій ситуації, може хтось порадить, як знайти вихід з неї.

Оцініть статтю
Залишився без підтримки дружини у складний момент.