Запах сигаретного диму в машині виказав 3раду моєї дружини

Всім привіт. Сьогодні хочу розказати вам історію про те, як дізнався, що моя дружина, Віталіна, мені довгий час 3раджувала. Ми були одружені уже понад 7 років, коли все стало зрозумілим. Насправді я б і не здогадався, адже довіряв їй, якби не одна маленька деталь, яку кохана не врахувала.

Віталіна уже декілька років працює адміністратором в одному із найпрестижніших закладів нашого міста. Дуже часто доводилося забирати пізно її з роботи, адже ресторан бувало працював до ночі. Все почалося з того, що кохана повідомила мене про те, що не потрібно більше приїжджати по неї, адже у них з’явилося корпоративне таксі. Це трапилося рік назад. І дійсно, я бачив з вікна, як вона виходить із невідомої машини то о 2 ночі, то о 4 ранку. Таксі так таксі, мені легше, висипатися краще став.

Потім почалися щомісячні, щотижневі корпоративи, через що Віталіна могла зовсім не приїхати додому на ночівлю. З’являлася уже з самого ранку. Мені стало це не до в подоби, але нічого не міг зробити. Робота дружині подобалася, заробітна плата доволі висока, а не у моїх принципах забороняти дружині працювати.

І ось, одного дня Віталіна попросила взяти мою машину, щоб з’їздити за покупками у супермаркет самостійно, адже у мене було багато справ. Вернулася вона через три години. Я вийшов, щоб зустріти її, допомогти із важкими пакетами. Підійшовши ближче, почув, що моя машина пропахла сигаретним димом. Хоча ні я, ні Віталіна ніколи не палили. Я спитав її про це. Вона зблідла. Тоді я згадав про всі затримки допізна в ресторані, де вона працювала. Вона прочитала це у моїх очах. А я все зрозумів з її погляду.

Вона не змогла тримати себе у руках, один вираз її обличчя про все говорив. У машині був інший чоловік, саме він підвозив її додому останній рік. Ось так, перед моїм носом, а я довіряв їй понад все. Зрозуміло, що ні про які стосунки уже й мови не могло бути. Оскільки квартира належала мені, я мовчки дістав валізу та зібрав уже речі дружини.

Завдяки такому вчинкові, після розлучення вона нічого не отримає, я про це уже подбав.

Оцініть статтю
Запах сигаретного диму в машині виказав 3раду моєї дружини