Зараз більше р0злучаються, ніж одружуються

Я працівник РАЦСу (якщо хтось не розуміє, то це місце, де укладають або припиняють шлюб), і у свої практиці я бачила багато чого! Всього часу не вистачить, аби написати історії, які траплялись зі мною, але одну все-таки розповім.

Ще рік тому я розписувала одну незвичайну пару — в них була дуже велика різниця у віці. Наречений майже на 22 роки старший за наречену. Ми трохи були шоковані від такої пари, але все ж розписали молодят (якщо так його можна звати).

І ось нещодавно цей чоловік знову завітав до нас. Я, звісно ж, його дуже добре запам’ятала, тут важко не запам’ятати! І прийшов він з дуже неочікуваним проханням.

Хочу подати на розлучення! – мовив чоловік.
– Як це, ви ж такою гарною парою були! – збрехала я, але мене розпирала цікавість, що ж в них таке сталось.
– Розумієте, моя дружина постійно тягне з мене гроші, а ще, мені здається, що вона мені зраджує, тому я хочу налякати її, без моїх грошей вона не зможе, і навіть якщо в неї є молодий коханець, вона повернеться до мене!

Такій розповіді я була шокована! Ну звісно ж, їй від нього були потрібні лише гроші, що він хотів від двадцятирічної дівчини? Невже очікував від неї кохання до чоловіка, який їй в батьки годиться?!

Його прохання я виконала. Розривати шлюб пара не прийшла, все-таки його план спрацював, дівчинка прибігла до нього навколішки, просити пробачення. Чоловік радів, що все знову стало на свої місця, проте не довго все так було добре.

Як виявилось, дівчина завагітніла від того молодого коханця. Її чоловік не зміг змиритись з такою новиною. Дівчина вже сама подала на розлучення і повернулась до коханого, залишивши колишнього чоловіка з його грішми.

Ось так! Коханню не накажеш! І ніякі залякування не допоможуть, не все в нашому світі тримається на грошах, і я рада, що дівчина це второпала.

 

Оцініть статтю
Зараз більше р0злучаються, ніж одружуються