Сейчас актуально
Уборка снега
Роад Констракшн Сумы


Завершуємо укладання першого шару асфальтобетону по вулиці Кринична у Сумах

Завершуємо укладання першого шару асфальтобетону по вулиці Кринична у Сумах. Даний шар є вирівнюючим і складається із асфальтобетону крупнозернистого типу Б.
Також завершуємо роботи по улаштуванню тротуару на цій ділянці роботи. Готуємося до виконання земельних робіт по улаштуванню газону між тротуаром та дорогою.
Особлива увага приділяється комунікаціям – зливній каналізації, адже у цьому місці завжди була проблема із водовідведенням.
Зауважимо, що мова йде про ремонт не загальновідомої вулиці по якій розташовані елітні котеджі, а невеликої ділянки у кінці вулиці Прокоф’єва біля будинку №33.
Складність та необхідність ремонту цієї дороги полягає у тому, що восени, після танення снігу, а також після зливи у цьому місці є серйозна проблема із водовідведенням. Вода із цієї ділянки підтопляє будинки на сусідніх вулицях Рєпіна та Некрасова. Навіть у суху погоду рух на цій ділянці через погану дорогу є ускладненим, хоча і досить інтенсивним.
Проектантами була розроблена спеціальна водовідвідна каналізація. Сама дорога буде побудована “з нуля”. Тобто мова не йде про укладання шарів асфальтобетону поверх існуючої дороги, а буде зроблене корито (тобто виїмка нинішнього дорожнього покриття і грунту) у яке буде спочатку укладено шар піщаної суміші, а потім кілька шарів асфальтобетону.

Если Вам нужна качественно выполненная работа  – обратитесь в РОАД КОНСТРАКШН. Профессионализм, соблюдение сроков и доступные цены – это показатели нашей компании, которые помогут достичь взаимного успеха. С любыми вопросами - звоните, мы поможем вам в решении задач наилучшим образом. Телефон: +38 (095) 815-8511.