Заздрість, яка 8била жіночу дружбу.

Ця історія трапилася з моєю подругою.Це моя колишня однокласниця. Ми з нею дружили ще від школи. Зараз майже не зустрічаємося, так як колись, але часто переписуємося у соціальних мережах.

У неї є син, який на рік молодший від моєї доньки. Нещодавно йому виповнилося шість років. І ось моя подруга ще, коли її сину було всього півроку познайомилася з сусідкою, яка жила недалеко від їхнього будинку. Жінка також мала дитину у неї була донька – одноліток сина Ірини, моєї подруги. Мами подружилися і мало не щодня проводили час разом. Кожного дня ходили на прогулянку, їздили разом у місто на шопінг і щоб діти погралися у дитячій кімнаті, бо в селі, на жаль, таких розваг не було. І ось через декілька років їхня дружба просто перетворилася у якусь заздрість і змагання, так би мовити.

Якось Ірина записалася на курси кондитерів, хотіла спробувати себе в цьому, то її сусідка Оксана тут же зробила так само. Іра купила собі додому нову пральну машинку і подруга одразу пішла купляти теж, хоча в неї вона була повністю справна. Але покупку зробила, щоб не здаватися гіршою і взяла, до речі, дорожчу і кращу.

Якщо Ірина отримувала якісь подарунки від чоловіка, то певна річ, що Оксана на наступний день мала теж саме, а може навіть і краще. Але потім фінансове становище у неї почало явно псуватися і вона почала через це сваритися зі своїм чоловіком. А Іринка в той час зібралася в гори на відпочинок зі своєю сім’єю. І тут ввечері, перед вильотом, дзвонить до неї сусідонька і напрошується в гості, сказала, що має гарний гірськолижний костюм на сина Ірини, а вони саме збиралися на лижі в гори, була вже зима.

Жінка погодилася, тільки попередила її, щоб та довго не затримувалася, бо їм рано потрібно вставати й виїжджати.Сусідка прийшла під вечір. Вони сіли пити чай з пирогом, який Іра ще вчора спекла, та й діти їхні встигнули ще погратися. Якось моя подруга побачила, що Оксана сама на себе не схожа. Якась в’яла і лице мала досить бліде. Перед тим як іти вже додому, гостя почала якось дивно себе поводити, і обнімати, і цілувати Ірину, чого раніше взагалі ніколи не робила. Але про цей дивний вчинок своєї сусідки Іринка дізналася і розшифрувала його вже зранку, коли вони просто не виїхали на відпочинок, бо у неї почалася висока температура і висипка по всьому тілу. Прийшлося швидку допомогу викликати.

Виявляється, сусідка прийшла просто для того, щоб заразити подругу, аби та не поїхала відпочивати. А дізналася Іра про те, що Оксана хвора була ще вчора, коли приходила давати міряти костюм її сину. Саме із соціальних мереж, де вона демонстративно показує, яка хвора і виставляє фото термометра на якому зображена висока температура. І ці фото жіночка виклала ще в день перед від’їздом Ірини. Просто Ірина так закрутилася, що в інтернет навіть не виходила. От на тому й випадку закінчилася дружба між жінками, вони припинили  будь- яке спілкування.

Через підлість сусідка Оксана просто втратила подругу.

Оцініть статтю
Заздрість, яка 8била жіночу дружбу.